16.06.2014
We wtorek zakończenie sezonuWe wtorek, 17 czerwca 2014r w restauracji Max Marina nad jeziorem średzkim odbędzie się zakończenie sezonu dla wszystkich drużyn naszego Klubu oraz sponsorów.
Początek spotkania zaplanowany został na godzinę 18:00.
Serdecznie zapraszamy zawodników, trenerów jak i sponsorów do przybycia.
Najnowsze aktualności
-
29.01.2012
Młodzicy wygrali turniej w Śremie
W sobotę 28 stycznia zespół młodzików wziął udział w kolejnym już turnieju piłkarskim. Tym razem nasi zawodnicy pojechali do Śremu, gdzie zagrali w turnieju „SZÓSTKA CUP” dla zawodników z rocznika 2000 i młodszych. W rywalizacji sześciu drużyn Poloniści okazali się najlepsi, wygrywając zdecydowanie turniej.






















































