16.06.2014
We wtorek zakończenie sezonuWe wtorek, 17 czerwca 2014r w restauracji Max Marina nad jeziorem średzkim odbędzie się zakończenie sezonu dla wszystkich drużyn naszego Klubu oraz sponsorów.
Początek spotkania zaplanowany został na godzinę 18:00.
Serdecznie zapraszamy zawodników, trenerów jak i sponsorów do przybycia.
Najnowsze aktualności
-
13.02.2012
III miejsce młodzików w Wagrowcu
Młodzicy Polonii Środa Wlkp. w sobotę 11 lutego udali się na Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Wągrowiec. Po całodziennych potyczkach Poloniści zakończyli rywalizację na wysokim III miejscu.























































