16.06.2014
We wtorek zakończenie sezonuWe wtorek, 17 czerwca 2014r w restauracji Max Marina nad jeziorem średzkim odbędzie się zakończenie sezonu dla wszystkich drużyn naszego Klubu oraz sponsorów.
Początek spotkania zaplanowany został na godzinę 18:00.
Serdecznie zapraszamy zawodników, trenerów jak i sponsorów do przybycia.
Najnowsze aktualności
-
29.04.2012
Kolejne zwycięstwo młodzików
W sobotę 28 kwietnia o godz. 11.00 na własnym boisku zespół młodzików rozegrał VI kolejkę spotkań w ramach grupy mistrzowskiej D-2. Przeciwnikiem naszych młodych zawodników była drużyna Unii Swarzędz. Mecz zakończył się zasłużonym zwycięstwem Polonistów 3:0 (2:0). Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Maciej Chudy - 2 oraz Kacper Gołębiewski.





















































