16.06.2014
We wtorek zakończenie sezonuWe wtorek, 17 czerwca 2014r w restauracji Max Marina nad jeziorem średzkim odbędzie się zakończenie sezonu dla wszystkich drużyn naszego Klubu oraz sponsorów.
Początek spotkania zaplanowany został na godzinę 18:00.
Serdecznie zapraszamy zawodników, trenerów jak i sponsorów do przybycia.
Najnowsze aktualności
-
06.05.2012
Zwycięstwo młodzików w Wagrowcu
W sobotę 5 maja zespół młodzików rozpoczął rundę rewanżową w grupie mistrzowskiej D-2 meczem wyjazdowym z Nielbą Wągrowiec. Przy bardzo gorącej i parnej aurze nasi młodzi zawodnicy spisali się bardzo dobrze pokonując rywala 1:0. Zwycięską bramkę dla Polonii zdobył w 20 minucie meczu Maciej Chudy.






















































