16.06.2014
We wtorek zakończenie sezonuWe wtorek, 17 czerwca 2014r w restauracji Max Marina nad jeziorem średzkim odbędzie się zakończenie sezonu dla wszystkich drużyn naszego Klubu oraz sponsorów.
Początek spotkania zaplanowany został na godzinę 18:00.
Serdecznie zapraszamy zawodników, trenerów jak i sponsorów do przybycia.
Najnowsze aktualności
-
12.06.2012
Młodzicy zostali vi-ce mistrzami okręgu
W niedzielę 10 czerwca zespół młodzików rozegrał kolejne spotkanie w grupie mistrzowskiej. Tym razem na boisko w Środzie zawitała drużyna Polonii Chodzież. Po ciekawym meczu nasi zawodnicy zasłużenie pokonali gości 4:2. Tym samym Poloniści zrewanżowali się rywalom za porażkę 2:4 w Chodzieży. Zwycięstwo to także zapewniło naszym młodym graczom zajęcie na koniec rozgrywek II miejsca w tabeli w grupie mistrzowskiej, a tym samym zdobycie vi-ce mistrzostwa okręgu młodzików D-2, mimo iż do rozegrania został jeszcze jeden zaległy mecz z Błękitnymi Owińska.























































