16.06.2014
We wtorek zakończenie sezonuWe wtorek, 17 czerwca 2014r w restauracji Max Marina nad jeziorem średzkim odbędzie się zakończenie sezonu dla wszystkich drużyn naszego Klubu oraz sponsorów.
Początek spotkania zaplanowany został na godzinę 18:00.
Serdecznie zapraszamy zawodników, trenerów jak i sponsorów do przybycia.
Najnowsze aktualności
-
20.06.2012
VI miejsce młodzików na Ogólnopolskim Turnieju
Zespół młodzików Polonii Środa Wlkp. w sobotę 16 czerwca wziął udział w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej „Astra Cup 2012” w Krotoszynie. Młodzi Poloniści ostatecznie zajęli VI miejsce w końcowej klasyfikacji.






















































