12.06.2019
Walne Zgromadzenie PoloniiZarząd KS Polonia Środa informuje wszystkich członków, iż w środę 26-go czerwca o godzinie 18.00 w Hotelu Almarco, mieszczącym się w Środzie Wielkopolskiej przy ulicy Niedziałkowskiego 17 odbędzie się Walne Zebranie Sprawozdawcze KS Polonia Środa Wlkp.
Przed zebraniem będzie można opłacić składki członkowskie.
Serdecznie zapraszamy wszystkich członków do udziału w Walnym Zebraniu Sprawozdawczym Klubu.
Porządek obrad walnego zgromadzenia sprawozdawczego członków KS Polonia Środa Wlkp.
1. Otwarcie Walnego Zebrania, powitanie członków klubu, zaproszonych gości i sympatyków Klubu, wybór przewodniczącego.
2. Sporządzenie listy obecności i stwierdzenie prawidłowości zwołania Walnego Zgromadzenia i jego zdolności do podejmowania uchwał.
3. Przyjęcie porządku obrad, regulaminu obrad i powołanie protokolantów
4. Wybór komisji uchwał i wniosków – 2 osoby
5. Sprawozdanie Zarządu:
- raport z działalności
- sprawozdanie finansowe
- sprawozdanie z działalności Sekcji Piłki Nożnej
- sprawozdanie z działalności Sekcji Piłki Ręcznej
- sprawozdanie z działalności Sekcji Biegowej
- sprawozdanie z działalności Sekcji Szachowej
- sprawozdanie z działalności Sekcji Kartingowej
- sprawozdanie z działalności Sekcji Darta
- sprawozdanie z działalności Sekcji Tenisa Ziemnego
- sprawozdanie z działalności Sekcji Tenisa Stołowego
- sprawozdanie z działalności Sekcji E sportu
- sprawozdanie Komisji Rewizyjnej
6. Dyskusja
7. Podjęcie uchwał o zatwierdzeniu sprawozdania Zarządu i udzieleniu absolutorium Zarządowi
8. Zakończenie zebrania
Najnowsze aktualności
-
07.04.2025
Tylko remis we Wrześni (2010)
W niedzielę zespół Polonii 2010 dość niespodziewanie nie wygrał z Victorią Września. Nasza drużyna, która do tego meczu przystępowała z kompletem punktów, z Wrześni przywiozła jeden punkt po remisie 2:2. Warto też dodać, że Polonia dwukrotnie goniła wynik, ale bramki Łukasza Miszkiewicza i Sviatoslava Melnykova pozwoliły na zdobycie jednego punktu. Również w niedzielę swój mecz rozgrywała druga grupa rocznika 2010, rywalizująca w 1. lidze okręgowej. Zespół Kornela Ladrowskiego na własnym boisku przegrał 0:4 z Talentem Poznań, choć do przerwy utrzymywał się bezbramkowy remis.
-
07.04.2025
Pierwsze zwycięstwo (2009)
Polonia 2009 w 4. kolejce 1. ligi wojewódzkiej B2 odniosła swoje pierwsze zwycięstwo, pokonując na wyjeździe 4:2 (1:0) zespół SMS Konin. Polonistów na prowadzenie wyprowadził Antoni Łukaszewski, a podwyższył je Benjamin Wałuszko. Gospodarze zdołali doprowadzić do wyrównania, strzelając dwa gole w ciągu dwóch minut, ale końcówka meczu należała do naszej drużyny. W 69. oraz 88. dwa kole dołożył Benjamin Wałuszko, który skompletował hat tricka i jednocześnie zapewnił Polonii trzy punkty.
-
07.04.2025
Przerwali serię remisów (2008)
Polonia 2008 odnotowała piąty mecz bez porażki, przerywając jednocześnie serię trzech remisów. Zespół Dawida Kierzka i Marcina Duchały wygrał 8:0 (4:0) z Akademią Talentów Krotoszyn. Bramki dla Polonii strzelali Filip Staszak, Adam Gołaszewski - po dwie, Bartosz Szwałek, Bartosz Idziaszek, Szymon Zając oraz Wiktor Karolak. Nasz zespół zajmuje trzecie miejsce w ligowej tabeli.
-
07.04.2025
Bez punktów w Kamionkach
W tym samym czasie co pierwszy zespół w Bydgoszczy w Kamionkach zespół rezerw walczył o kolejne ligowe punkty a ich rywalem była miejscowa Avia.
-
07.04.2025
Trzeci zespół zatrzymał lidera
W sobotę trzeci zespół Polonii zatrzymał zespół Wiary Lecha II Poznań/Robakowo, który dotąd wygrał wszystkie mecze. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2, a postawa Polonistów zasługuje na pochwałę tym bardziej, że potafili wyrwać punkt przegrywając już 0:2. Gole dla zespołu prowadzonego przez Łukasza Kaczałkę strzelili Marcin Ratajczak i Bartosz Kadrzyński - obaj pokonali bramkarza strzałami głową po dośrodkowaniach Kacpra Cyki.
-
07.04.2025
Akademia: Raport ligowy (05/06.04.2025)
Jedenaście meczów rozegrały drużyny akademii w pierwszy weekend kwietnia, odnosząc w nich pięć zwycięstw. Polonia 2008 odnotowała piąty mecz bez porażki, przerywając jednocześnie serię trzech remisów. Zespół Dawida Kierzka i Marcina Duchały wygrał 8:0 z Akademią Talentów Krotoszyn. Z kolei Polonia 2009 odniosła swoje pierwsze zwycięstwo, pokonując 4:2 SMS Konin. Trzy punkty wywalczyły także inaugurujące sezon Polonia 2012 II, Polonia 2013 II oraz Polonia 2014.
-
06.04.2025
Ważna wygrana w Bydgoszczy
Na zakończenie zmagań w 24 kolejce Betclic III ligi grupa 2 w Bydgoszczy odbyło się spotkanie w którym miejscowy Zawisza podejmował Polonię Środa Wielkopolska. Jesienią w starciu obu ekip górą byli poloniści wygrywając na własnym stadionie 3:2.
-
04.04.2025
Akademia: Zapowiedź (05/06.04.2025)
W pierwszy weekend kwietnia do walki o ligowe punkty przystąpią kolejne drużyny z kategorii młodzik - premierowe mecze w rundzie wiosennej zagrają Polonia 2012 II, Polonia 2013 oraz Polonia 2014, która rywalizować będzie w 2. lidze okręgowej w starszej kategorii wiekowej. Aż siedem drużyn zagra na średzkich boiskach, z czego w sobotę zaplanowano cztery mecze lig wojewódzkich - dwa na płycie głównej (2008 oraz 2011) i dwa na boisku CTP1 (2012 oraz 2013).



























































