04.05.2010
W środę z Sokołem RakoniewiceW środę 5-go maja o godz. 17.00 w Rakoniewicach rozpocznie się mecz wcześniej odwołanej 22-giej kolejki IV ligi grupy północnej, w którym miejscowy Sokół podejmować będzie Polonię Środa. Sokół Rakoniewice zajmuje ostatnie 16 miejsce w tabeli i jest bardzo poważnie zagrozony degradacja do klasy okręgowej . Polonia natomiast wciąż ma realne szanse na awans i w tym meczu wyjadowym bedzie walczyć o wązne trzy punkty. Lider tabeli Nordenia Dopiewo na własnym boisku zmierzy się z Lubońskim KS i każdy inny wynik niz wygrana Dopiewa bedzie spora niespodzianką . Z informacji uzyskanych w WZPN Nordenia Dopiewo nie otrzymało jak dotychczas trzech punktów za odwołany mecz z Dyskobolia Grodzisk i najprawdopodobniej lider tabeli bedzie zmuszony mecz z grodziszczanami rozegrać .
Najnowsze aktualności
-
29.01.2013
Trzy obozowe wygrane sparingi juniorów młodszych
Zespół juniorów młodszych Polonii Środa Wlkp. w dniach 20 – 26 stycznia uczestniczył w obozie zimowym w Pobierowie. Podopieczni trenera Roberta Halaburdy zakwaterowani byli w Ośrodku Wypoczynkowym „Morski”.
-
29.01.2013
Sparingi i transfery w 3 lidze (2)
Podobnie jak w poprzednim tygodniu przygotowaliśmy dla Was raport z przygotowań ligowych rywali Polonii. Poniżej prezentujemy wyniki meczów towarzyskich oraz zmiany kadrowe.
-
29.01.2013
20. urodziny Przemysława Pietrzaka
Dziś, 29 stycznia swoje 20. urodziny obchodzi bramkarz Polonii Środa Wielkopolska - Przemysław Pietrzak.
-
28.01.2013
Pierwszy dzień obozu w obiektywie
Tradycyjnie nasz klubowy fotograf Czesław Kościelski przygotował dla Was interesującą galerię zdjęć. Na 27 fotografiach zobaczyć możecie pierwszy dzień obozu dochodzeniowego polonistów.
-
28.01.2013
Polonia rozpoczęła obóz
Podopieczni trenera Czesława Owczarka rozpoczęli dziś czterodniowy obóz dochodzeniowy. Średzianie odbyli dwa treningi oraz badali krew.
-
28.01.2013
Polonia rozpoczyna obóz dochodzeniowy
Dziś piłkarze Polonii Środa Wielkopolska rozpoczną czterodniowy obóz dochodzeniowy. Poloniści pod okiem Czesława Owczarka będą trenować dwa razy dziennie.
-
27.01.2013
2 miejsce trampkarzy w Komornikach
Zespół trampkarzy Polonii Środa Wlkp. uczestniczył 25.01.2013r w turnieju halowym w Komornikach. W turnieju grało osiem zespołów podzielonych na dwie grupy. Nasz zespół w swojej grupie trafił na drużyny: Przemysława Poznań, Komorniki i Wartę Poznań.
-
27.01.2013
Polonia TV: Polonia Środa - Polonia II Środa
Zapraszamy do obejrzenia skrótu sobotniego spotkania sparingowego pomiędzy Polonią Środa, a Polonią II Środa. Mecz zakończył się wygraną piłkarzy grających w trzeciej lidze.





















































