18.02.2011
W sobotę z SKP SłupcaJuz jutro, czyli w sobotę 19-go lutego pierwszy zespół Polonii rozegra siódmy w tym roku mecz sparingowy. Naszym najblizszym rywalem będzie czwartoligowy zespół SKP Słupca, zajmujący jedenaste miejsce po rundzie jesiennej w czwartej lidze wielkopolskiej, grupie południowej.
W dotychczasowych meczach sparimgowych SKP miedzy innymi przegrał z Lubońskim FC 0:3 , zremisował z trzecioligowym Górnikiem Konin 1;1 oraz pokonał lidera swojej ligi , Sokoła Kleczew 2:0.
Zapowiada się wiec bardzo ciekawe spotkanie. Mecz odbędzie sie w Jarocinie, na boisku ze sztuczną murawą i rozpocznie się o godz. 14.00.
Zaraszamy kibiców Polonii do Jarocina.
Najnowsze aktualności
-
26.07.2012
Sparing rezerw w Miłosławiu
Już w najbliższy piątek drużyna rezerw Polonii Środa Wielkopolska spotka się w meczu towarzyskim z spadkowiczem z Klasy Okręgowej Orlikiem Miłosław.
-
25.07.2012
Galeria: Polonia Środa - Centra Ostrów
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z dzisiejszego meczu towarzyskiego Polonii Środa z Centrą Ostrów Wielkopolski. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem polonistów w stosunku 2:1.
-
25.07.2012
Statystyki z meczu Polonia Środa - Centra Ostrów
W środowe popołudnie piłkarze Polonii Środa pokonali na własnym boisku Centrę Ostrów Wielkopolski w meczu towarzyskim. Statystyki wskazują na zdecydowaną przewagę średzkiej drużyny.
-
25.07.2012
Polonia Środa - Centra Ostrów 2:1
W dzisiejszym meczu towarzyskim piłkarze średzkiej Polonii pokonali na własnym boisku czwartoligową Centrę Ostrów Wielkopolski 2:1. Bramki dla średzian zdobyli Maciej Kononowicz oraz Jakub Wiśniewski natomiast dla gości Grzegorz Korecki.

























































