27.01.2011
W sobotę kolejny sparingPrzygotowująca się do rundy wiosennej czwartej ligi drużyna Polonii Środa w sobotę rozegra już trzeci w tym roku mecz sparingowy. Naszym rywalem na sztucznej murawie przy Cytadeli w Poznaniu będzie lider Klasy Okręgowej , Błękitni Owińska. Spotkanie rozpocznie się o 15.00.
Dla naszych przeciwników będzie to pierwsza w tym roku potyczka. Polonia zaś rozegrała już dwa mecze, w których przegrała z pierwszoligową Wartą Poznań 0:1 oraz trzecioligową Calisią 1:5.
Jak dotąd poloniści zdobyli tylko jedną bramkę, której strzelcem był Bartosz Pluciński .
Piłkarze Polonii są już po trzech tygodniach cięzkich treningów. Liczymy jednak, iż w sobotnim spotkaniu nasi zawodnicy pokażą dobrą i skuteczną grę.
Najnowsze aktualności
-
23.01.2012
II miejsce młodzików na turnieju w Kórniku
W sobotę 21 stycznia zespół młodzików wziął udział w Turnieju Piłki Nożnej Rocznika 2000 „KOTWICA” CUP 2012. Zawody w których wzięło udział 10 zespołów odbyły się na nowej hali sportowej w Kórniku. Poloniści po bardzo emocjonującym i stojącym na wysokim poziomie finale, w którym ulegli 1:2 drużynie Tarnowiaka Tarnowo Podgórne, zajęli II miejsce.





















































