27.01.2011
W sobotę kolejny sparingPrzygotowująca się do rundy wiosennej czwartej ligi drużyna Polonii Środa w sobotę rozegra już trzeci w tym roku mecz sparingowy. Naszym rywalem na sztucznej murawie przy Cytadeli w Poznaniu będzie lider Klasy Okręgowej , Błękitni Owińska. Spotkanie rozpocznie się o 15.00.
Dla naszych przeciwników będzie to pierwsza w tym roku potyczka. Polonia zaś rozegrała już dwa mecze, w których przegrała z pierwszoligową Wartą Poznań 0:1 oraz trzecioligową Calisią 1:5.
Jak dotąd poloniści zdobyli tylko jedną bramkę, której strzelcem był Bartosz Pluciński .
Piłkarze Polonii są już po trzech tygodniach cięzkich treningów. Liczymy jednak, iż w sobotnim spotkaniu nasi zawodnicy pokażą dobrą i skuteczną grę.
Najnowsze aktualności
-
29.01.2012
Młodzicy wygrali turniej w Śremie
W sobotę 28 stycznia zespół młodzików wziął udział w kolejnym już turnieju piłkarskim. Tym razem nasi zawodnicy pojechali do Śremu, gdzie zagrali w turnieju „SZÓSTKA CUP” dla zawodników z rocznika 2000 i młodszych. W rywalizacji sześciu drużyn Poloniści okazali się najlepsi, wygrywając zdecydowanie turniej.






















































