27.01.2011
W sobotę kolejny sparingPrzygotowująca się do rundy wiosennej czwartej ligi drużyna Polonii Środa w sobotę rozegra już trzeci w tym roku mecz sparingowy. Naszym rywalem na sztucznej murawie przy Cytadeli w Poznaniu będzie lider Klasy Okręgowej , Błękitni Owińska. Spotkanie rozpocznie się o 15.00.
Dla naszych przeciwników będzie to pierwsza w tym roku potyczka. Polonia zaś rozegrała już dwa mecze, w których przegrała z pierwszoligową Wartą Poznań 0:1 oraz trzecioligową Calisią 1:5.
Jak dotąd poloniści zdobyli tylko jedną bramkę, której strzelcem był Bartosz Pluciński .
Piłkarze Polonii są już po trzech tygodniach cięzkich treningów. Liczymy jednak, iż w sobotnim spotkaniu nasi zawodnicy pokażą dobrą i skuteczną grę.
Najnowsze aktualności
-
13.02.2012
III miejsce młodzików w Wagrowcu
Młodzicy Polonii Środa Wlkp. w sobotę 11 lutego udali się na Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Wągrowiec. Po całodziennych potyczkach Poloniści zakończyli rywalizację na wysokim III miejscu.























































