OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

12.12.2011

V miejsce tramkarzy w Żerkowie

Zespół trampkarzy KS Polonia Środa Wlkp., w minioną sobotę 10.12.2011r. uczestniczył w II Mikołajkowym Halowym Turnieju Piłki Nożnej Żerków 2011. W swojej grupie eliminacyjnej trafiliśmy na zespoły: KS Witaszyce, Grom Golina I i Polonia Żerków II. Pierwszy mecz w turnieju wygraliśmy 2 : 0 po bramkach Jędrzeja Kujawy i Jakuba Malusiaka z zespołem z Witaszyc. W drugim meczu nasz zespół dostosował się do siłowej gry przeciwników, którym był zespół Polonii Żerków II i zszedł z boiska pokonany w stosunku 2 : 0. Trzeci mecz to powtórka drugiego meczu w którym Polonia spotkała się z drużyną Gromu Golina I, i mimo kilku 100% okazji do zdobycia bramek poza bramką Jędrzeja Kujawy z karnego, nie potrafiliśmy skutecznie kończyć swoich akcji. Mecz zakończył się naszą porażką 2 : 1. Po zajęciu trzeciego miejsca w grupie pozostał nam do rozegrania mecz o V miejsce w turnieju, gdzie przeciwnikiem był zespół Gromu Golina II. W tym meczu nasi chłopcy zagrali już na normalnym poziomie, i odnieśli zwycięstwo w stosunku 3 : 1. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Mikołaj Janicki, Szymon Chudy i Piotr Skrobosiński. W meczu o pierwsze miejsce w turnieju zagrały drużyny Polonii I Żerków i Gromu Koźmin. Mecz zakończył się zwycięstwem zespołu z Koźmina 3 : 2.

Skład naszego zespołu: Szymon Chudy, Bartosz Wolski, Rafał Kościelniak, Jędrzej Kujawa, Maciej Jóźwiak, Dawid Machajewski, Wojciech Leporowski, Piotr Skrobosiński, Marcin Typański, Mikołaj Janicki i Jakub Malusiak.

 

Najnowsze aktualności

  • 20.07.2022

    Krystian Pawlak zagrał w Regions' Cup

    Krystian Pawlak rozegrał 90 minut w meczu eliminacji Regions' Cup 2022 pomiędzy kadrami Wielkopolskiego i Kujawsko-Pomorskiego ZPN. Reprezentacja naszego okręgu wygrała po rzutach karnych. W podstawowym czasie gry utrzymał się bezbramkowy remis.

  • 20.07.2022

    Miłosz Garstkiewicz w Kotwicy Kołobrzeg

    Miłosz Garstkiewicz, któremu z końcem sezonu 2021/2022 skończył się kontrakt z Polonią, został nowym zawodnikiem Kotwicy Kołobrzeg. 19-letni bramkarz podpisał z beniaminkiem eWinner II ligi dwuletni kontrakt.

  • 19.07.2022

    Kacper Nowak i Piotr Wujec zostają w Polonii

    Kacper Nowak oraz Piotr Wujec zostaną w Polonii Środa Wielkopolska na kolejny sezon! Obaj doświadczeni już na III-ligowych boiskach zawodnicy podpisali dziś kontrakty z klubem.

  • 19.07.2022

    Pierwszy sparing rezerw

    W środę 20 lipca drugi zespół seniorski Polonii Środa Wielkopolska rozegra pierwszą grę kontrolną w okresie przygotowawczym do sezonu 2022/2023. Rywalem podopiecznych Leszka Maźwy i Marka Bugajskiego będzie V-ligowy Przemysław Poznań.

  • 18.07.2022

    Rezerwy: Terminarz klasy okręgowej

    Zespół rezerw Polonii Środa Wielkopolska poznał swój terminarz gier w grupie IV klasy okręgowej w sezonie 2022/2023. Podopieczni duetu Leszek Maźwa - Marek Bugajski rozpoczną sezon meczem wyjazdowym z Lotnikiem-1997 Poznań, a tydzień później zagrają u siebie w derbowym pojedynku z Jarotą II Jarocin/Witaszyce. Ostatnią jesienną kolejkę zaplanowano na weekend 19/20 listopada, kiedy to Poloniści zagrają u siebie z LZS-em Cielcza.

  • 16.07.2022

    Sparing: KKS 1925 Kalisz 3:2 Polonia Środa

    W meczu sparingowym rozegranym na Stadionie Miejskim przy ul. Wał Matejki w Kaliszu zespół Polonii Środa Wielkopolska przegrał z II-ligowym KKS-em 1925 Kalisz 2:3 (1:3). W pierwszej połowie gola dla Polonii strzeli Kevin Chinedu Durueke, a tuż po przerwie wynik meczu ustalił jeden z zawodników testowanych.

  • 15.07.2022

    Rozmowa z trenerem Pawłem Juszczykiem

    Przed piątkowym treningiem poprzedzającym grę kontrolną z KKS-em 1925 Kalisz porozmawialiśmy chwilę z jednym z dwójki trenerów pierwszego zespołu Polonii Środa Wielkopolska - Pawłem Juszczykiem. Zapytaliśmy o dotychczasowe przygotowania, nowe twarze w zespole oraz cele na nadchodzący sezon. Zapraszamy do lektury!

  • 15.07.2022

    Rezerwy rozpoczęły przygotowania

    Zespół rezerw Polonii Środa Wielkopolska rozpoczął przygotowania do sezonu 2022/2023 w wielkopolskiej klasie okręgowej. Drużyna, którą poprowadzi duet trenerów Leszek Maźwa - Marek Bugajski będzie rywalizować w grupie czwartej.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.