OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

12.12.2011

V miejsce tramkarzy w Żerkowie

Zespół trampkarzy KS Polonia Środa Wlkp., w minioną sobotę 10.12.2011r. uczestniczył w II Mikołajkowym Halowym Turnieju Piłki Nożnej Żerków 2011. W swojej grupie eliminacyjnej trafiliśmy na zespoły: KS Witaszyce, Grom Golina I i Polonia Żerków II. Pierwszy mecz w turnieju wygraliśmy 2 : 0 po bramkach Jędrzeja Kujawy i Jakuba Malusiaka z zespołem z Witaszyc. W drugim meczu nasz zespół dostosował się do siłowej gry przeciwników, którym był zespół Polonii Żerków II i zszedł z boiska pokonany w stosunku 2 : 0. Trzeci mecz to powtórka drugiego meczu w którym Polonia spotkała się z drużyną Gromu Golina I, i mimo kilku 100% okazji do zdobycia bramek poza bramką Jędrzeja Kujawy z karnego, nie potrafiliśmy skutecznie kończyć swoich akcji. Mecz zakończył się naszą porażką 2 : 1. Po zajęciu trzeciego miejsca w grupie pozostał nam do rozegrania mecz o V miejsce w turnieju, gdzie przeciwnikiem był zespół Gromu Golina II. W tym meczu nasi chłopcy zagrali już na normalnym poziomie, i odnieśli zwycięstwo w stosunku 3 : 1. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Mikołaj Janicki, Szymon Chudy i Piotr Skrobosiński. W meczu o pierwsze miejsce w turnieju zagrały drużyny Polonii I Żerków i Gromu Koźmin. Mecz zakończył się zwycięstwem zespołu z Koźmina 3 : 2.

Skład naszego zespołu: Szymon Chudy, Bartosz Wolski, Rafał Kościelniak, Jędrzej Kujawa, Maciej Jóźwiak, Dawid Machajewski, Wojciech Leporowski, Piotr Skrobosiński, Marcin Typański, Mikołaj Janicki i Jakub Malusiak.

 

Najnowsze aktualności

  • 27.07.2022

    Aleksander Kluczyński i Aleksander Kultys w Polonii Środa

    Polonia Środa zasiliła swoje szeregi przed startem nowego sezonu kolejnymi dwoma młodymi i ambitnymi piłkarzami. Do naszego zespołu na zasadzie wypożyczenia z Warty Poznań przychodzą Aleksander Kluczyński i Aleksander Kultys.

  • 27.07.2022

    ZAPOWIEDŹ SPARINGÓW DRUŻYN SENIORSKICH (30-31 LIPCA)

    Weekend 30-31 lipca będzie intensywny dla zespołów seniorskich naszego klubu. Wszystkie trzy drużyny rozegrają kolejne spotkania towarzyskie. Pierwszy zespół zmierzy się w sobotę na własnym boisku z IV-ligową Nielbą Wągrowiec. Także w sobotę swoje spotkanie rozegrają rezerwy Polonii Środa a rywalem polonistów będą juniorzy Unii Swarzędz. W niedzielę natomiast Polonistki zagrają na płycie głównej Stadionu Średzkiego z zespołem Medykiem Konin.

  • 26.07.2022

    Wysokość składek na sezon 2022/2023

    1-go sierpnia Akademia Piłkarska Polonii Środa Wielkopolska rozpoczyna treningi w sezonie 2022/2023. Zarząd sekcji piłki nożnej podjął decyzję o wysokości składek za treningi w naszej Akademii.

  • 25.07.2022

    Wygrana z GSS Grodzisk

    Piłkarki Polonii Środa pokonały w meczu towarzyskim rozgrywanym na boisku w Środzie Wlkp. GSS Grodzisk Wielkopolski 8:0  (5:0).

  • 23.07.2022

    Pewna wygrana z Kotwicą

    W trzecim meczu towarzyskim rozgrywanym podczas okresu przygotowawczego piłkarze Polonii Środa zmierzyli się w Kórniku z trzecim zespołem czwartej ligi poprzedniego sezonu – miejscową Kotwicą.

  • 22.07.2022

    Akademia: Terminarze lig wojewódzkich

    Zespoły akademii, które będą rywalizować w ligach wojewódzkich w sezonie 2022/2023, poznały terminarze rozgrywek. Wielkopolski Związek Piłki Nożnej wszystkich naszych przedstawicieli przydzielił do grup południowych, w których mierzyć się będą z zespołami z dawanych okręgów kaliskiego, konińskiego i leszczyńskiego.

  • 21.07.2022

    Zapowiedź sparingów drużyn seniorskich (23-24 lipca)

    Weekend 23-24 lipca będzie intensywny dla zespołów seniorskich naszego klubu. Pierwszy zespół zmierzy się w sobotę na wyjeździe z IV-ligową Kotwicą Kórnik. W niedzielę natomiast rezerwy ponownie podejmą na Stadionie Lekkoatletycznym zespół V-ligowego Przemysława Poznań, a wcześniej pierwszy w letnim okresie przygotowawczym sparing rozegrają kobiety. Polonistki zagrają na płycie głównej Stadionu Średzkiego z zespołem GSS Grodzisk Wielkopolski.

  • 21.07.2022

    Sparing rezerw: Polonia II 3:2 Przemysław Poznań

    W rozegranym wczoraj meczu sparingowym na Stadionie Lekkoatletycznym w Środzie Wielkopolskiej rezerwy Polonii wygrały 3:2 z V-ligowym Przemysławem Poznań. Bramki dla średzkiej drużyny strzelili Oskar Janoś, zawodnik testowany z rzutu karnego oraz Sławomir Budnik. W niedzielę oba zespoły ponownie zmierzą się na Rolibudzie o godzinie 19:30.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.