OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

12.12.2011

V miejsce tramkarzy w Żerkowie

Zespół trampkarzy KS Polonia Środa Wlkp., w minioną sobotę 10.12.2011r. uczestniczył w II Mikołajkowym Halowym Turnieju Piłki Nożnej Żerków 2011. W swojej grupie eliminacyjnej trafiliśmy na zespoły: KS Witaszyce, Grom Golina I i Polonia Żerków II. Pierwszy mecz w turnieju wygraliśmy 2 : 0 po bramkach Jędrzeja Kujawy i Jakuba Malusiaka z zespołem z Witaszyc. W drugim meczu nasz zespół dostosował się do siłowej gry przeciwników, którym był zespół Polonii Żerków II i zszedł z boiska pokonany w stosunku 2 : 0. Trzeci mecz to powtórka drugiego meczu w którym Polonia spotkała się z drużyną Gromu Golina I, i mimo kilku 100% okazji do zdobycia bramek poza bramką Jędrzeja Kujawy z karnego, nie potrafiliśmy skutecznie kończyć swoich akcji. Mecz zakończył się naszą porażką 2 : 1. Po zajęciu trzeciego miejsca w grupie pozostał nam do rozegrania mecz o V miejsce w turnieju, gdzie przeciwnikiem był zespół Gromu Golina II. W tym meczu nasi chłopcy zagrali już na normalnym poziomie, i odnieśli zwycięstwo w stosunku 3 : 1. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Mikołaj Janicki, Szymon Chudy i Piotr Skrobosiński. W meczu o pierwsze miejsce w turnieju zagrały drużyny Polonii I Żerków i Gromu Koźmin. Mecz zakończył się zwycięstwem zespołu z Koźmina 3 : 2.

Skład naszego zespołu: Szymon Chudy, Bartosz Wolski, Rafał Kościelniak, Jędrzej Kujawa, Maciej Jóźwiak, Dawid Machajewski, Wojciech Leporowski, Piotr Skrobosiński, Marcin Typański, Mikołaj Janicki i Jakub Malusiak.

 

Najnowsze aktualności

  • 27.09.2022

    Dwa zwycięstwa i remis młodzików (2010)

    Rywalizujący w I lidze okręgowej młodzicy starsi po emocjonującym spotkaniu wygrali 5:4 z Liderem Swarzędz. Poloniści szybko stracili bramkę, ale na przerwę schodzili prowadząc 4:2. W drugiej połowie goście doprowadzili do wyrównania, ale pięć minut przed końcem meczu decydujący cios zadał Nikodem Odwrot. Równie ciekawe spotkanie rozegrała druga drużyna w Obornikach. Polonia po trudnym meczu wygrała 1:0 z AP Oborniki. Rywalizujący w III lidze okręgowej zespół Polonii III także dostarczył dużych emocji. Nasi zawodnicy sprawili niespodziankę i wywieźli cenny punkt z wyjazdowego meczu z liderem rozgrywek!

  • 26.09.2022

    Komplet punktów w trzech meczach (2009)

    W ubiegłym tygodniu dwa mecze rozegrała Polonia Środa Wielkopolska w rozgrywkach I ligi okręgowej trampkarzy młodszych. W środę zespół wygrał 7:0 (2:0) z Błękitnymi Owińska, natomiast w sobotę Polonia pokonała 3:1 (3:0) Poznańską Trzynastkę. W piątek swój mecz zagrał także drugi zespół, który wygrał 6:1 (3:1) z drugą drużyną Victorii Września.

  • 26.09.2022

    Trudny mecz w Słupcy (2008)

    W meczu 8. kolejki I ligi wojewódzkiej trampkarzy starszych Polonia Środa Wielkopolska po trudnym meczu pokonała 2:0 (2:0) SKP MOS Słupca. Oba gole zdobył w końcówce pierwszej części meczu Jakub Michalak. Zespół prowadzony przez Przemysława Otuszewskiego i Wojciecha Gąsiorowskiego z dużą przewagą zajmuje pierwsze miejsce w ligowej tabeli.

  • 26.09.2022

    Ugoszczą rezerwy Pogoni

    Pierwszy dzień października będzie kolejnym dniem w którym piłkarze Polonii Środa rozegrają swoje spotkanie ligowe. Tym razem ich rywalem będzie drugi zespół Pogoni Szczecin a spotkanie zostanie rozegrane na Stadionie Średzkim. Jego początek zaplanowano na godzinę 14:00.

  • 26.09.2022

    Wysokie zwycięstwo z KKS-em 1925 (2006)

    W meczu 7. kolejki I ligi wojewódzkiej juniorów młodszych Polonia Środa Wielkopolska na głównym boisku Stadionu Średzkiego wygrała aż 6:0 (4:0) z KKS-em 1925 Kalisz. Bramki dla średzkiego zespołu strzelali Oskar Popis - dwie, Kacper Manicki - dwie, Jakub Wawroski oraz Szymon Rauhut. Po zakończeniu pierwszej serii gier Polonia prowadzi w tabeli z przewagą pięciu punktów nad drugim Jarotą Jarocin. Za tydzień w pierwszym meczu rundy rewanżowej rywalem podopiecznych Łukasza Kaczałki i Adriana Błaszaka będzie AP Nowe Skalmierzyce.

  • 26.09.2022

    Lech Poznań triumfatorem Stadion Średzki Cup (2015)

    Lech Poznań został triumfatorem ostatniego wrześniowego turnieju Stadion Średzki Cup 2022 w kategorii żak młodszy (rocznik 2015), który rozegrany został w niedzielę na Nowym Stadionie Średzkim! W finale Lech Poznań wygrał 2:0 z... drugim zespołem Lecha! W meczu o trzecie miejsce Warta Gorzów Wielkopolski po rzutach karnych wygrała z Wartą Poznań. Polonia Środa Wielkopolska zakończyła zawody na szóstym miejscu. W turnieju udział wzięło dwanaście drużyn.

  • 26.09.2022

    AP Reissa Poznań zwycięzcą Stadion Średzki Cup (2014)

    Akademia Piłkarska Reissa Poznań wygrała turniej Stadion Średzki Cup 2022 w kategorii żak starszy (rocznik 2014), który rozegrany został w sobotę na Nowym Stadionie Średzkim! W finale APR pokonał 3:1 Wartę Poznań! W meczu o trzecie miejsce Lech Poznań pokonał aż 5:0 Progres Gorzów Wielkopolski. Polonia Środa Wielkopolska zakończyła zawody na dziewiątym miejscu. W turnieju udział wzięło dwanaście drużyn.

  • 26.09.2022

    Pierwsza wygrana rezerw

    W niedzielę kolejne spotkanie ligowe rozegrał zespół rezerw Polonii Środa. Tym razem rywalem młodych polonistów była Akademia Piłkarska Reissa z Poznania.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.