OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

29.02.2016

Udany występ na Stella Cup (2009/10)

W sobotę 20 lutego skrzaty po raz kolejny udały się na turniej. Tym razem kierunek został obrany do Lubonia na Stella Cup. Poloniści wystąpili w dwóch zespołach Polonia I oraz Polonia II.

W pierwszym zespole wystąpili zawodnicy z rocznika 2009 dla których był to już 3 turniej w przeciągu miesiąca, natomiast w zespole II znaleźli się debiutanci z rocznika 2010. W turnieju oprócz naszych Polonistów znalazło się jeszcze 5 zespołów takich jak PKS Racot, Suchary Suchy Las, Wielkopolska Komorniki, LPFA Kościan, UKS Jedynka. Mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym a pojedynki stały na wyrównanym poziomie, gdzie w wielu przypadkach decydowało szczęście po czym mecze kończyły się jednobramkową przewagą.

Komplet wyników zespołów Polonii Środa podczas turnieju:

Polonia Środa I 3:1 Polonia Środa II

Polonia Środa II 0:2 Wielkopolskie Komorniki

Polonia Środa I 1:2 LPFA Kościan

Polonia Środa I 0:1 PKS Racot

Polonia Środa I 0:1 Suchary Suchy Las

Polonia Środa II 1:7 UKS Jedynka Luboń

Polonia Środa I 1:0 UKS Jedynka Luboń

Polonia Środa II 0:4 LPFA Kościan

Polonia Środa I 2:0 Wielkopolska Komorniki

Polonia Środa II 0:5 PKS Racot

Polonia Środa II 0:2 Suchary Suchy Las

Na zakończenie organizatorzy przyznali wszystkim zespołom 1 miejsce, wręczyli pamiątkowe medale oraz puchary. Ponadto w każdej drużynie został wybrany najlepszy zawodnik, który otrzymał dodatkowy prezent w postaci pucharu.

Polonia I wystąpiła w składzie: Stanisław Wieliński , Sebastian Grządzielewski, Adam Haniewicz, Paweł Kamiński, Mikołaj Rauhut, Maksymilian Roszkiewicz, Jakub Sawuć, Antoni Staszek, Stanisław Jaskólski.

Polonia II wystąpiła w składzie: Cezary Bartkowiak, Franciszek Kaczmarek, Borys Kasprzak, Franciszek Leżała, Antoni Łukaszewicz, Mateusz Kajdanki, Olivier Dayton, Jakub Smolarz.

 

Najnowsze aktualności

  • 03.11.2025

    Punkt stracony w doliczonym czasie (2009)

    Bez punktów z Poznania wróciła w niedzielę Polonia 2009. Nasz zespół do przerwy przegrywał 0:2, ale w 82. oraz 83. minucie zdołał doprowadzić do remisu po golach Oliwiera Rudkowskiego i Stanisława Korzeniewskiego. Kiedy wydawało się, że spotkanie zakończy się podziałem punktów, gospodarze zadali decydujący cios, strzelając gola na 3:2 w trzeciej minucie doliczonego czasu gry. Na trzy kolejki przed końcem Polonia jest trzecia w tabeli 1. ligi wojewódzkiej B1.

  • 03.11.2025

    CLJ WU-16: Kolejne wysokie zwycięstwo (Juniorki)

    Kolejne wysokie zwycięstwo w Centralnej Lidze Juniorek odniosły podopieczne Elżbiety Nowicz i Weroniki Rychlewskiej! Choć to rywalki otworzyły wynik spotkania to nasz zespół dominował od pierwszej do ostatniej minuty. W pierwszej połowie Polonistki strzeliły cztery gole w ciągu ośmiu minut, a do bramki Pogoni trafiały Julia Wawroska, Natasza Szymańska oraz Nikola Jeziorska - dwie. Po przerwie strzelały jeszcze Blanka Olejnik, Maria Dydymska i Julia Moczyńska - dwie. Nasz zespół zajmuje drugie miejsce w tabeli CLJ WU-16 za plecami Warty Poznań.

  • 03.11.2025

    Akademia: Raport ligowy (2.11.2025)

    Komplet wyników meczów ligowych drużyn akademii w dniach 2 listopada 2025.

  • 31.10.2025

    Trzy punkty z Niechorza

    W ostatni dzień października piłkarze Polonii Środa rozegrali piętnastą kolejkę zmagań trzecioligowych. Tym razem ekipa Macieja Rozmarynowskiego udała się do Niechorza żeby zmierzyć się z ostatnim w ligowej tabeli Wybrzeżem Rewalskim Rewal.

  • 31.10.2025

    Akademia: Zapowiedź (2.11.2025)

    Kalendarz meczów ligowych drużyn akademii w dniu 2 listopada 2025.

  • 29.10.2025

    Transmisja z Niechorza

    Zapraszamy Was na transmisję z meczu trzeciej ligi w którym na boisku w Niechorzu piłkarze Polonii Środa zmierzą się z Wybrzeżem Rewalskim Rewal.

    Transmisja oczywiście z komentarzem.

    Startujemy w piątek 31 października o godzinie 14:20.

  • 29.10.2025

    Przegrana z Avią (2014)

    Drugi zespół rocznika 2014 swój mecz ligowy rozegrał już w piątek. Poloniści przegrali w 2. lidze okręgowej z Avią Kamionki 2:4 (1:3), a gole dla średzkiej drużyny strzelili Aleksander Król oraz Leon Mroczkowski.

  • 29.10.2025

    Porażka w Rawiczu (Młodziczki)

    Zespół młodziczek w weekend udał się na kolejny mecz ligi wojewódzkiej do Rawicza. Rywali okazały się lepsze, ale Polonistki zebrały kolejne doświadczenie. W międzyczasie z Wydziału Gier i Ewidencji WZPN dotarła informacja, iż za mecz z Olympique Poznań nasz zespół zainkasował trzy punkty, choć na boisku padł remis.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.