OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

29.02.2016

Udany występ na Stella Cup (2009/10)

W sobotę 20 lutego skrzaty po raz kolejny udały się na turniej. Tym razem kierunek został obrany do Lubonia na Stella Cup. Poloniści wystąpili w dwóch zespołach Polonia I oraz Polonia II.

W pierwszym zespole wystąpili zawodnicy z rocznika 2009 dla których był to już 3 turniej w przeciągu miesiąca, natomiast w zespole II znaleźli się debiutanci z rocznika 2010. W turnieju oprócz naszych Polonistów znalazło się jeszcze 5 zespołów takich jak PKS Racot, Suchary Suchy Las, Wielkopolska Komorniki, LPFA Kościan, UKS Jedynka. Mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym a pojedynki stały na wyrównanym poziomie, gdzie w wielu przypadkach decydowało szczęście po czym mecze kończyły się jednobramkową przewagą.

Komplet wyników zespołów Polonii Środa podczas turnieju:

Polonia Środa I 3:1 Polonia Środa II

Polonia Środa II 0:2 Wielkopolskie Komorniki

Polonia Środa I 1:2 LPFA Kościan

Polonia Środa I 0:1 PKS Racot

Polonia Środa I 0:1 Suchary Suchy Las

Polonia Środa II 1:7 UKS Jedynka Luboń

Polonia Środa I 1:0 UKS Jedynka Luboń

Polonia Środa II 0:4 LPFA Kościan

Polonia Środa I 2:0 Wielkopolska Komorniki

Polonia Środa II 0:5 PKS Racot

Polonia Środa II 0:2 Suchary Suchy Las

Na zakończenie organizatorzy przyznali wszystkim zespołom 1 miejsce, wręczyli pamiątkowe medale oraz puchary. Ponadto w każdej drużynie został wybrany najlepszy zawodnik, który otrzymał dodatkowy prezent w postaci pucharu.

Polonia I wystąpiła w składzie: Stanisław Wieliński , Sebastian Grządzielewski, Adam Haniewicz, Paweł Kamiński, Mikołaj Rauhut, Maksymilian Roszkiewicz, Jakub Sawuć, Antoni Staszek, Stanisław Jaskólski.

Polonia II wystąpiła w składzie: Cezary Bartkowiak, Franciszek Kaczmarek, Borys Kasprzak, Franciszek Leżała, Antoni Łukaszewicz, Mateusz Kajdanki, Olivier Dayton, Jakub Smolarz.

 

Najnowsze aktualności

  • 05.11.2025

    Startują eliminacje MMP w futsalu 2025/2026

    Już 11 listopada wystartują eliminacje do Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu w sezonie 2025/2026. Nasze zespoły zostały zgłoszone do wszystkich kategorii męskich i żeńskich.

  • 04.11.2025

    Bez punktów Luboniu

    W niedzielne przedpołudnie drugi zespół seniorów Polonii Środa udał się do Lubonia na pojedynek z miejscową Stellą. Młodzi poloniści po trzech porażkach z rzędu liczyli na odniesienie zwycięstwa i powrót w górne rejony tabeli.

  • 04.11.2025

    Pora na Kluczevię

    Już w najbliższy piątek 7 listopada piłkarze Polonii Środa rozegrają kolejne spotkanie ligowe w tym sezonie. Tym razem nasz zespół będzie podejmować beniaminka – zespół Kluczevii Stargard. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:00 a poprzedzi jej nie lada gratka dla kibiców którzy będą mieli okazję na trybunach Nowego Stadionu Średzkiego spotkać się z Mateuszem Borkiem.

  • 04.11.2025

    Bez punktów u lidera

    W niedzielne popołudnie zawodniczki Polonii Środa Wielkopolska rozegrały wymagające, wyjazdowe spotkanie z zespołem Legia Ladies który jest liderem rozgrywek Orlen I ligi kobiet. Mimo ambitnej walki i dobrych fragmentów gry, tym razem punkty pozostały w stolicy.

  • 03.11.2025

    Nieudany wyjazd do Leszna (2014)

    W złych humorach wrócili z Leszna zawodnicy Polonii 2014. Nasz zespół przegrał 0:6 (0:4) z tamtejszą Polonią 1912. W ligowej tabeli Poloniści zajmują siódme miejsce na trzy kolejki przed końcem rozgrywek.

  • 03.11.2025

    Młodzicy pokonali lidera! (2013)

    Miłą niespodziankę sprawiła w niedzielę Polonia 2013, która w Baranowie pokonała zespół APR Lampart Poznań 4:2 (1:0). Gospodarze, którzy dotąd nie stracili punktu, całą drugą połowę grali w osłabieniu z powodu czerwonej kartki. Mimo zwycięstwa Polonia jest ósma w ligowej tabeli i do końca będzie walczyć o utrzymanie w 1. lidze wojewódzkiej - do rozegrania zostały trzy kolejki. Bramki dla Polonii strzelali w niedzielę Sebastian Ciszewicz, Adrian Szkudlarek, Karol Maleszka oraz Krystian Kasprzak.

  • 03.11.2025

    Porażka w Lesznie (2012)

    Po wyrównanym i pełnym walki meczu Polonia 2012 przegrała 1:2 (1:1) z Polonią 1912 Leszno. Gospodarze szybko objęli prowadzenie, ale przed przerwą wyrównał Szymon Kempski. Decydujące trafienie zespół z Leszna zdobył w 71. minucie. Nasz zespół zajmuje ósme miejsce w tabeli 1. ligi wojewódzkiej C2.

  • 03.11.2025

    Trampkarze wiceliderem! (2011)

    Kolejny świetny występ mają za sobą trampkarze z rocznika 2011. Zespół Mateusza Zawalskiego i Adriana Wojtysiaka wygrał 5:1 (1:1) z APR Lampart II Poznań i dzięki porażce Akademii Krecika Ostrów Wielkopolski przesunęli się na pozycję wicelidera. Bramki dla Polonistów strzelali Kuba Kucharski - dwie, Adam Jankowski, Jan Jankowiak oraz Wojciech Śnitko.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.