29.02.2016
Udany występ na Stella Cup (2009/10)W sobotę 20 lutego skrzaty po raz kolejny udały się na turniej. Tym razem kierunek został obrany do Lubonia na Stella Cup. Poloniści wystąpili w dwóch zespołach Polonia I oraz Polonia II.
W pierwszym zespole wystąpili zawodnicy z rocznika 2009 dla których był to już 3 turniej w przeciągu miesiąca, natomiast w zespole II znaleźli się debiutanci z rocznika 2010. W turnieju oprócz naszych Polonistów znalazło się jeszcze 5 zespołów takich jak PKS Racot, Suchary Suchy Las, Wielkopolska Komorniki, LPFA Kościan, UKS Jedynka. Mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym a pojedynki stały na wyrównanym poziomie, gdzie w wielu przypadkach decydowało szczęście po czym mecze kończyły się jednobramkową przewagą.

Komplet wyników zespołów Polonii Środa podczas turnieju:
Polonia Środa I 3:1 Polonia Środa II
Polonia Środa II 0:2 Wielkopolskie Komorniki
Polonia Środa I 1:2 LPFA Kościan
Polonia Środa I 0:1 PKS Racot
Polonia Środa I 0:1 Suchary Suchy Las
Polonia Środa II 1:7 UKS Jedynka Luboń
Polonia Środa I 1:0 UKS Jedynka Luboń
Polonia Środa II 0:4 LPFA Kościan
Polonia Środa I 2:0 Wielkopolska Komorniki
Polonia Środa II 0:5 PKS Racot
Polonia Środa II 0:2 Suchary Suchy Las
Na zakończenie organizatorzy przyznali wszystkim zespołom 1 miejsce, wręczyli pamiątkowe medale oraz puchary. Ponadto w każdej drużynie został wybrany najlepszy zawodnik, który otrzymał dodatkowy prezent w postaci pucharu.
Polonia I wystąpiła w składzie: Stanisław Wieliński , Sebastian Grządzielewski, Adam Haniewicz, Paweł Kamiński, Mikołaj Rauhut, Maksymilian Roszkiewicz, Jakub Sawuć, Antoni Staszek, Stanisław Jaskólski.
Polonia II wystąpiła w składzie: Cezary Bartkowiak, Franciszek Kaczmarek, Borys Kasprzak, Franciszek Leżała, Antoni Łukaszewicz, Mateusz Kajdanki, Olivier Dayton, Jakub Smolarz.
Najnowsze aktualności
-
12.11.2025
Futsal: Polonia U-13 awansowała do II fazy (2013)
Polonia 2013 we wtorek 11 listopada była gospodarzem turnieju I fazy eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-13 w futsalu. Nasz zespół wygrał rywalizację odnosząc trzy zwycięstwa i raz przegrywając. Awans do drugiej fazy eliminacji uzyskały także Śląsk Wrocław i Iskra Kochlice. II faza eliminacji została zaplanowana na 29/30 listopada.
-
10.11.2025
Akademia: Zapowiedź (11/12.11.2025)
Kalendarz meczów ligowych drużyn akademii w dniach 11/12 listopada 2025.
-
09.11.2025
Akademia: Raport ligowy (8/9.11.2025)
Komplet wyników meczów ligowych drużyn akademii w dniach 8/9 listopada 2025.
-
08.11.2025
Udane zakończenie jesieni
W ostatniej ligowej kolejce rundy jesiennej sezonu 2025/26 piłkarki Polonii Środa podejmowały na własnym boisku Sportową Czwórkę Radom.
-
08.11.2025
Akademia: Zapowiedź (8/9.11.2025)
Kalendarz meczów ligowych drużyn akademii w dniach 8/9 listopada 2025.
-
08.11.2025
Klasa A: Zawód z GES-em
A-klasy zespół Polonii III w piątek rozgrywał mecz 12. kolejki swoich rozgrywek. Nasz zespół niestety przegrał na stadionie CSiR z GES-em Poznań 0:2 (0:0) po bramkach w 59. sekundzie drugiej połowy oraz w 90. minucie.
-
08.11.2025
Kolejna wysoka porażka
W 16 kolejce trzeciej ligi piłkarze Polonii Środa zmierzyli się na własnym boisku z beniaminkiem Kluczevią Stargard. Dla polonistów walczących o awans mecz ten miał bardzo duże znaczenie a każda strata punktów mogła srogo kosztować.
-
06.11.2025
Weekendowe transmisje PoloniaTV
Zapraszamy Was na kolejne transmisje spotkań zespołów Polonii Środa które zrealizujemy w ten weekend.
Transmisje oczywiście z komentarzem.























































