29.02.2016
Udany występ na Stella Cup (2009/10)W sobotę 20 lutego skrzaty po raz kolejny udały się na turniej. Tym razem kierunek został obrany do Lubonia na Stella Cup. Poloniści wystąpili w dwóch zespołach Polonia I oraz Polonia II.
W pierwszym zespole wystąpili zawodnicy z rocznika 2009 dla których był to już 3 turniej w przeciągu miesiąca, natomiast w zespole II znaleźli się debiutanci z rocznika 2010. W turnieju oprócz naszych Polonistów znalazło się jeszcze 5 zespołów takich jak PKS Racot, Suchary Suchy Las, Wielkopolska Komorniki, LPFA Kościan, UKS Jedynka. Mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym a pojedynki stały na wyrównanym poziomie, gdzie w wielu przypadkach decydowało szczęście po czym mecze kończyły się jednobramkową przewagą.

Komplet wyników zespołów Polonii Środa podczas turnieju:
Polonia Środa I 3:1 Polonia Środa II
Polonia Środa II 0:2 Wielkopolskie Komorniki
Polonia Środa I 1:2 LPFA Kościan
Polonia Środa I 0:1 PKS Racot
Polonia Środa I 0:1 Suchary Suchy Las
Polonia Środa II 1:7 UKS Jedynka Luboń
Polonia Środa I 1:0 UKS Jedynka Luboń
Polonia Środa II 0:4 LPFA Kościan
Polonia Środa I 2:0 Wielkopolska Komorniki
Polonia Środa II 0:5 PKS Racot
Polonia Środa II 0:2 Suchary Suchy Las
Na zakończenie organizatorzy przyznali wszystkim zespołom 1 miejsce, wręczyli pamiątkowe medale oraz puchary. Ponadto w każdej drużynie został wybrany najlepszy zawodnik, który otrzymał dodatkowy prezent w postaci pucharu.
Polonia I wystąpiła w składzie: Stanisław Wieliński , Sebastian Grządzielewski, Adam Haniewicz, Paweł Kamiński, Mikołaj Rauhut, Maksymilian Roszkiewicz, Jakub Sawuć, Antoni Staszek, Stanisław Jaskólski.
Polonia II wystąpiła w składzie: Cezary Bartkowiak, Franciszek Kaczmarek, Borys Kasprzak, Franciszek Leżała, Antoni Łukaszewicz, Mateusz Kajdanki, Olivier Dayton, Jakub Smolarz.
Najnowsze aktualności
-
12.01.2026
HPP: Polonia rywalizuje w grupie mistrzowskiej (2013)
W niedzielę zespół Polonii 2013 rywalizował w pierwszym z dwóch turniejów grupy mistrzowskiej strefy konińskiej o Halowy Puchar Prezesa Wielkopolskiego ZPN. Poloniści w pięciu spotkaniach odnieśli trzy zwycięstwa i zajmują trzecie miejsce ze stratą jednego punktu do dającego awans drugiego miejsca. O awansie do finałów wojewódzkich zdecydują sobotnie zmagania we Wrześni.
-
10.01.2026
Nowi już strzelają…
Kończąc pierwszy tydzień zimowych przygotowań w sobotę 10 stycznia piłkarze Polonii Środa rozegrali grę wewnętrzną. Odbyła się ona na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Czerwonaku.
-
10.01.2026
Kacper Źmudź wzmacnia Polonię Środa
Nie zwalnia tempa zimowa ofensywa transferowa Polonii Środa. Lider rozgrywek trzecioligowych sięga po kolejnego dynamicznego skrzydłowego, a jest nim gracz z rocznika 2003 - Kacper Żmudź.
-
10.01.2026
Adam Iwiński zawodnikiem Polonii Środa
Nowym zawodnikiem Polonii Środa Wielkopolska został skrzydłowy Adam Iwiński który zasila średzką ekipę na zasadzie wypożyczenia z drugoligowego Sokoła Kleczew.
-
06.01.2026
Futsal: Polonia U-15 nie awansowała do turnieju finałowego (2011)
Polonia 2011 nie awansowała do turnieju finałowego Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-15 w futsalu. Nasz zespół podczas turnieju rozgrywanego w Gliwicach wywalczył jeden punkt w meczu ze Śląskiem Wrocław, a następnie przegrał z Ruchem Chorzów oraz KT Gliwice.
-
06.01.2026
Futsal: Polonia U-19 awansowała do III fazy (2008/2009)
Polonia 2008/2009 awansowała do III fazy eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-19 w futsalu! Nasz zespół, który rywalizował z rocznikiem 2007, po zdobyciu sześciu punktów zajął 2. miejsce i wywalczył awans do ostatniego trzeciego etapu eliminacji, który rozgrywany będzie 31 stycznia.
-
22.12.2025
Wesołych Świąt
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Polonia Środa Wielkopolska składa wszystkim
najserdeczniejsze życzenia radości, spokoju i rodzinnego ciepła.
Niech ten wyjątkowy czas przyniesie odpoczynek, uśmiech oraz chwile, które pozostaną w pamięci na długo.
W Nowym Roku życzymy pomyślności, zdrowia oraz spełnienia zarówno sportowych, jak i osobistych marzeń.
Niech nadchodzące miesiące będą pełne sukcesów, pięknych bramek, nowych wyzwań i nieustającej pasji do futbolu.
-
20.12.2025
Futsal: Polonia U-17 awansowała do III fazy (2009/2010)
Polonia 2009/2010 po trzech emocjonujących i wyrównanych spotkaniach wygrała turniej II fazy eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-17 w futsalu. W hali Kobra Arena nasz zespół wygrywał kolejno z Rally Teamem Opole, Polonią 1912 Leszno oraz Dremanem Opole/Komprachcice! Ostatnia III faza eliminacja zaplanowana jest na weekend 17/18 stycznia 2026.



























































