29.02.2016
Udany występ na Stella Cup (2009/10)W sobotę 20 lutego skrzaty po raz kolejny udały się na turniej. Tym razem kierunek został obrany do Lubonia na Stella Cup. Poloniści wystąpili w dwóch zespołach Polonia I oraz Polonia II.
W pierwszym zespole wystąpili zawodnicy z rocznika 2009 dla których był to już 3 turniej w przeciągu miesiąca, natomiast w zespole II znaleźli się debiutanci z rocznika 2010. W turnieju oprócz naszych Polonistów znalazło się jeszcze 5 zespołów takich jak PKS Racot, Suchary Suchy Las, Wielkopolska Komorniki, LPFA Kościan, UKS Jedynka. Mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym a pojedynki stały na wyrównanym poziomie, gdzie w wielu przypadkach decydowało szczęście po czym mecze kończyły się jednobramkową przewagą.

Komplet wyników zespołów Polonii Środa podczas turnieju:
Polonia Środa I 3:1 Polonia Środa II
Polonia Środa II 0:2 Wielkopolskie Komorniki
Polonia Środa I 1:2 LPFA Kościan
Polonia Środa I 0:1 PKS Racot
Polonia Środa I 0:1 Suchary Suchy Las
Polonia Środa II 1:7 UKS Jedynka Luboń
Polonia Środa I 1:0 UKS Jedynka Luboń
Polonia Środa II 0:4 LPFA Kościan
Polonia Środa I 2:0 Wielkopolska Komorniki
Polonia Środa II 0:5 PKS Racot
Polonia Środa II 0:2 Suchary Suchy Las
Na zakończenie organizatorzy przyznali wszystkim zespołom 1 miejsce, wręczyli pamiątkowe medale oraz puchary. Ponadto w każdej drużynie został wybrany najlepszy zawodnik, który otrzymał dodatkowy prezent w postaci pucharu.
Polonia I wystąpiła w składzie: Stanisław Wieliński , Sebastian Grządzielewski, Adam Haniewicz, Paweł Kamiński, Mikołaj Rauhut, Maksymilian Roszkiewicz, Jakub Sawuć, Antoni Staszek, Stanisław Jaskólski.
Polonia II wystąpiła w składzie: Cezary Bartkowiak, Franciszek Kaczmarek, Borys Kasprzak, Franciszek Leżała, Antoni Łukaszewicz, Mateusz Kajdanki, Olivier Dayton, Jakub Smolarz.
Najnowsze aktualności
-
02.03.2026
Polonia Cup 2026: Polonia wygrała turniej żaków (2017)
Zespół Polonii Środa Wielkopolska wygrał turniej Polonia Cup 2026 dla żaków z rocznika 2017. Dwa nasze zespoły rywalizowały z Essą Mieszków oraz Lechem Future Luboń.
-
03.03.2026
Zrobić kolejny krok
Przed nami kolejny hit w trzeciej lidze grupa druga! Już w najbliższej kolejce tej oznaczonej numerem dwadzieścia jeden Polonia Środa Wielkopolska zmierzy się na wyjeździe z Elaną Toruń – drużyną, która po zimowych transferach i pokazie siły w meczach towarzyskich chce się włączyć do walki o awansu w tym sezonie.
-
01.03.2026
Rewelacyjny początek Polonii Środa
Na inaugurację rundy wiosennej piłkarze Polonii Środa podejmowali rezerwy Pogoni Szczecin. Mecz ze względu na długo przeciągającą się zimę został rozegrany na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Poznaniu.
-
26.02.2026
Transmisja meczu z Pogonią
Zapraszamy Was na transmisję ze spotkania 20 kolejki III ligi grupy drugiej w którym piłkarze Polonii Środa zmierzą się na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Poznaniu z rezerwami Pogoni Szczecin.
Transmisja oczywiście z komentarzem
Początek transmisji w niedzielę 1 marca o godzinie 11:50
-
23.02.2026
Startuje runda rewanżowa
Już w najbliższą 1 marca niedzielę do gry o ligowe punkty wrócą piłkarze Polonii Środa Wielkopolska. Poloniści w pierwszym meczu po zimowej przerwie podejmą rezerwy Pogoni Szczecin. Spotkanie ze względu na panujące warunki atmosferyczne i brak możliwości przygotowania boiska z naturalną nawierzchnią odbędzie się na boisku z nawierzchnią syntetyczną w Poznaniu przy ulicy Warmińskiej 1, a jego początek zaplanowano na godzinę 12:00.
-
01.03.2026
Szymona Doba wzmacnia ofensywę Polonii Środa
Końcówka okienka transferowego była bardzo intensywna w gabinetach Polonii Środa. U progu startu rundy wiosennej działacze średzkiego klubu zakontraktowali jeszcze jednego gracza. Jest nim 20 letni napastnik Szymon Doba.
-
22.02.2026
Pewna towarzyska wygrana
W niedzielne południe zespół Polonii Środa rozgrał dodatkowe spotkanie kontrolne. Rywalem polonistów był czwartoligowy LKS Gołuchów. Sztab szkoleniowy Polonii Środa na to spotkanie zabrał wszystkich graczy, którzy w meczu pucharowym byli na ławce oraz kilku graczy testowanych.
-
21.02.2026
Próba generalna na szóstkę z plusem
W trzeci weekend lutego 2026 roku piłkarze Polonii Środa wrócili do gry o stawkę. W pierwszym meczu podopieczni Macieja Rozmarynowskiego w ramach Wielkopolskiego Pucharu Polski mierzyli się z rezerwami Pogoni Nowe Skalmierzyce. A z racji że spotkanie odbywało się tak wcześnie jak na warunki pogodowe panujące w Polsce musiało zostać rozegrane na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Pleszewie.























































