OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

22.02.2020

Udane zakończenie przygotowań

Od samego początku spotkanie toczone było w szybkim tempie a oba zespoły na zmianę atakowały bramkę rywali. Jedną z najlepszych okazji do zdobycia bramki w pierwszych dwóch kwadransach gry miała Unia Swarzędz ale samotny rajd Igora Jurgi zakończył się niecelnym strzałem. Była to 25 minuta spotkania. Cztery minuty później Polonia objęła prowadzenie. Piłkę w środku pola wywalczył zawodnik testowany i idealnym podaniem podaniem obsłużył Krzysztofa Kaźmierczaka.  Nasz zawodnik wykorzystał swoją szybkość i po indywidulanym rajdzie pokonał bramkarza rywali. Dosłownie chwilę później powinno być już 0:2 ale idealnej okazji nie wykorzystał Jakub Wilk. W 34 minucie Unia doprowadziła do wyrównania kiedy to podanie Igora Jurgi pewnie wykorzystał jeden z zawodników ze Swarzędza.  Do końca pierwszej części spotkania wynik nie uległ już zmianie.

Na drugą połowę Polonia wyszła z dwoma zmianami. W bramce pojawił się Miłosz Garstkiewicz, a w środku pomocy Kacper Robaczyński. W pierwszym kwadransie drugiej części z bardzo dobrej strony w naszym zespole pokazał się Miłosz Garstkiewicz który pewnie obronił dwa groźne strzały rywali. W 70 minucie dwójkowa akcja Robaczyński – Draszczyk kończy się strzałem tego pierwszego sprzed pola karnego po którym piłka wpada do bramki rywali i Polonia ponownie obejmuje prowadzenie. W 87 minucie Polonia przeprowadziła kolejną świetną akcję. Z lewej strony boiska piłkę dośrodkował Luis Henriquez, na piątym metrze zgrał ją Jacek Chraplak, a do bramki z bliska głową skierował Mikołaj Łoniewski. Chwilę później sędzia zakończył spotkanie.

Polonia Środa wystąpiła w składzie: Frąckowiak (46` Garstkiewicz) – Henriquez, Borucki, Wujec, Kozłowski (87` Zawodnik testowany 3), Zgarda (12` Kaźmierczak (88` Włodarczak)), Zawodnik testowany 1 (46` Robaczyński), Wilk (87` Madaj), Ceglewski (50` Chraplak), Draszczyk (74` Łoniewski), Kujawa (85` Zawodnik testowany 2).

Bramki: Kaźmierczak (28`), Robaczyński (70`), Łoniewski (86`)

Najnowsze galerie

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.