01.12.2017
Udana jesień za orlikami (2007)Drużyna rocznika 2007 prowadzona przez trenera Huberta Błocha rozpoczęła przygotowania do sezonu 20017/2018 od obozu w Ustce.
Przez niemal tydzień każdy z zawodników uczestniczył w dwóch jednostkach treningowych dziennie. W rundzie jesiennej drużyna trenowała trzy razy w tygodniu na boisku orlik. Zespół rozegrał dziesięć spotkań w III lidze okręgowej zdobywając sześć punktów, co dało nam piąte miejsce w tabeli. W rundzie jesiennej udało nam się strzelić 15 goli, tracąc przy tym aż 60. Przez ten okres w grupie trenowało 17 zawodników. Najwyższe zwycięstwo nasza drużyna odniosła z zespołem Phytopharm Klęka wygrywając 2-0. Z kolei największą porażkę nasz zespół zanotował z zespołem Pogoń Książ Wlkp. przegrywając, aż 3-14. Na listę strzelców wpisywało się pięciu zawodników: Michał Muszyński, Damian Rauhut, Wiktor Miśkiewicz, Piotr Kędzierski oraz Maria Golec.
Podczas rundy nasz zespół reprezentowali: Jakub Bałwas, Piotr Kędzierski, Michał Muszyński, Michał Talarczyk, Paweł Radojewski, Maria Golec, Jan Mrugas, Damian Rauhut, Wiktor Miśkiewicz, Aleksander Kmieciak, Michał Zięty, Filip Mieszała, Jakub Furmanek, Jakub Pawlak, Bartosz Mieloch, Jakub Ritter, Gabriel Sobczyński.
Najnowsze aktualności
-
04.10.2013
Polonia II zagra u siebie
O kolejne ligowe punkty w najbliższą niedzielę walczyć będzie drugi zespół Polonii Środa Wielkopolska. Podopieczni Roberta Halaburdy podejmą na własnym stadionie LKS Kicin.
-
03.10.2013
Rozgrywki młodzieży
W najbliższą sobotę kolejne mecze ligowe rozegrają drużyny młodzieżowe naszego klubu.
-
03.10.2013
Żaki młodsze nadal bez straty punktów
W środowe popołudnie drużyna żaków 2006 rozegrała na własnym boisku zaległy mecz ligowy z Liderem Swarzędz.
-
03.10.2013
Pechowa porażka młodzików
We wtorkowe popołudnie młodzicy rozegrali swój zaległy mecz. Poloniści tym razem występowali w roli gospodarza zawodów. Przeciwnikiem naszej drużyny był zespół Oranje Sport Poznań.
-
02.10.2013
Daleki wyjazd do Warlubia
W meczu 11. kolejki III ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej drużyna Polonii Środa Wielkopolska zmierzy się na wyjeździe z Startem Warlubie. Będzie to trzecie w tym sezonie spotkanie średzian z beniaminkiem. Dotychczas lepsi okazywali się w tych starciach rywale.
-
01.10.2013
94 lata średzkiej Polonii
Właśnie dzisiaj Klub Sportowy Polonia Środa Wielkopolska obchodzi swoje 94. urodziny. Średzki klub został założony 1 października 1919 roku przez grupę 33 działaczy z inicjatywy Antoniego Wróblewskiego.
-
01.10.2013
Pogrom w Owińskach
Nie udał się wyjazdowy mecz trzeciej kolejki orlików młodszych, którzy rozegrali w sobotę spotkanie z Błękitnymi Owińska. Gospodarze wykorzystali wszystkie błędy naszego zespołu na tyle ile im pozwalano.
-
30.09.2013
Osiemnaście goli orlików w meczu na szczytcie
W ubiegłą niedziele orliki starsze rozegrali kolejne spotkanie. Rywalem była drużyna Avii Kamionki która była gospodarzem tego spotkania. Średzcy piłkarze podeszli do tego spotkania w pełni zmotywowani, ponieważ drużyna z Kamionek do tej pory nie przegrała meczu. Poloniści do tego meczu również nie przegrali, zajmując 1 miejsce w swojej grupie.





















































