OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

03.06.2015

Turniejowy Dzień Dziecka Skrzatów

W sobotę 30 maja na terenie Centrum Treningowego KS Polonia z okazji Dnia Dziecka odbył się mini turniej dla najmłodszych czyli piłkarskich skrzatów . Wynik turnieju był sprawą drugorzędną, liczyła się dobra zabawa, ale nie zabrakło emocji jak i ze strony zawodników i oczywiście ze strony rodziców którzy głośno dopingowali swoje dzieci.

Trener polonistów Maciej Bartkowiak podzielił swoją drużynę na trzy zespoły a w turnieju wzięły jeszcze udział : Kowica Kórnk, a także drużyna z Mosiny, która podzielona była na dwa zespoły.

Rywalizacja toczyła się na dwóch boiskach równocześnie, a mecze były rozgrywane w systemie każdy z każdym. Młodzi poloniści spisałi się znakomicie na 15 rozegranych meczy wygrali 9, jeden zremisowali i zaliczyłi pięć porażek- to jest bilans trzech drużyn polonistów.

Średzkie skrzaty w ostatnim czasie grają reguarnie co tydzień w letnich turniejach czteroosobowych i można zauważyć że z tygodnia na tydzeń gra naszych najmłodszych piłkarzy wyglada coraz lepiej zwłaszcza jeśli chodzi o poruszanie się i ustawienie na placu gry. Tymi turniejami Skrzaty KS Polonia przygotowują się do ligowych rozgrywek, które rozpoczną się we wrzesniu tego roku.


W sobotnim turnieju w barwach Polonii wystapili:

Kacper Grzeskowiak ,Bartosz Hypki , Kamil Orbat , Marcin Ratajczak , Damian I Patryk Rauhut, Bartłomiej I Franciszek Wiczyńscy, Adam Rozmiarek, Maksymilian Fert, Leon Matuszek, Jasiu Sobczyński , Marcel Bernard, Patryk Karczewski , Piotr Kaminski , Jakub Orlich , Hubert Kujawa, Jakub Pawlaczyk .

 

Tymczasem w najbliższą sobotę poloniści udają się do Śremu na silnie obsadzony turniej z okazji Dni Miasta Śrem.

Najnowsze aktualności

  • 23.05.2023

    Bez punktów z Przemysławem

    W kolejnym meczu ligowym piłkarze drugiego zespołu Polonii Środa mierzyli się na własnym boisku z Przemysławem Poznań.   

  • 23.05.2023

    Turniej ligowy w Orzechowie (2013)

    W sobotni poranek zespół orlików młodszych Polonii Środa Wlkp. (rocznik 2013) rozegrał dwa mecze w ramach turnieju ligowego Wielkopolskiego ZPN. Gospodarzem rozgrywek był tym razem zespół Sparty Sklejki Orzechowo. Na boisko trawiaste wybiegły Polonia, Sparta Sklejka oraz Orlik Miłosław.

  • 23.05.2023

    Remisowy sparing z Lwami (2012)

    W sobotę 20 maja na obiektach Centrum Treningowego Polonii zespół orlików starszych rozegrał grę kontrolną z rówieśnikami z zespołu Lwy Tarnowo Podgórne. Mecz trwał 70 minut i rozegrany został zgodnie z przepisami obowiązującymi w kategorii młodzik, czyli 9x9. Mecz zakończył się remisem 2:2, a gole dla Polonii zdobyli Nikodem Mazurczak i Kiril Grinev.

  • 23.05.2023

    Transmisja meczu z Cartusią

    Ze spotkania 30. kolejki III ligi grupy 2 w którym piłkarze Polonii Środa zmierzą się z Cartusią Kartuzy przeprowadzimy bezpośrednią transmisję na naszym kanale na You Tubie.

    Początek transmisji o godzinie 17:45.

  • 22.05.2023

    Porażka młodziczek z Błękitnymi (2010)

    Rywalizujący w rozgrywkach chłopców zespół młodziczek Polonii wsparty kolegami z rocznika 2011 przegrał na boisku CTP 1 z Błękitnymi Psary Polskie 2:5 (1:2). Goście szybko objęli prowadzenie, którego nie oddali do końca meczu. Dla naszego zespołu bramki strzelali Kacper Pauter oraz Nikola Jeziorska.

  • 22.05.2023

    Tylko remis z Liderem (2011)

    W meczu I ligi okręgowej młodzików młodszych Polonia Środa Wielkopolska zremisowała 1:1 (1:0) z Liderem Swarzędz na boisku w Środzie Wielkopolskiej, a jedynego gola strzelił Kuba Kucharski. Drugi zespół przegrał 1:2 (1:2) z LPFA Poznań/Wełną II Skoki, a bramkę dla Polonii zdobył Piotr Pawlaczyk.

  • 22.05.2023

    W środę z Cartusią

    Po tygodniu przerwy spowodowanej wycofaniem się Unii Janikowo z rozgrywek piłkarze Polonii Środa wracają do gry o ligowe punkty. Tym razem nasz zespół podejmie na własnym boisku Cartusię Kartuzy a mecz odbędzie się w ŚRODĘ 24 maja. Rywale w III lidze występują od tego sezonu a to za sprawą przejęcia licencji od zespołu GKS Przodkowo.

  • 22.05.2023

    Piorunująca końcówka z Krzykosami (2010)

    W 6. kolejce trzeciej ligi okręgowej młodzików starszych Polonia III Środa Wielkopolska wygrała po emocjonującym meczu 2:1 (0:1) z Lech Poznań Football Academy Krzykosy. Poloniści jeszcze pięć minut przed końcem meczu przegrywali, ale w 57. minucie oraz w doliczonym czasie gry bramki na wagę zwycięstwa strzelił Franciszek Leżała.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.