OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

03.06.2015

Turniejowy Dzień Dziecka Skrzatów

W sobotę 30 maja na terenie Centrum Treningowego KS Polonia z okazji Dnia Dziecka odbył się mini turniej dla najmłodszych czyli piłkarskich skrzatów . Wynik turnieju był sprawą drugorzędną, liczyła się dobra zabawa, ale nie zabrakło emocji jak i ze strony zawodników i oczywiście ze strony rodziców którzy głośno dopingowali swoje dzieci.

Trener polonistów Maciej Bartkowiak podzielił swoją drużynę na trzy zespoły a w turnieju wzięły jeszcze udział : Kowica Kórnk, a także drużyna z Mosiny, która podzielona była na dwa zespoły.

Rywalizacja toczyła się na dwóch boiskach równocześnie, a mecze były rozgrywane w systemie każdy z każdym. Młodzi poloniści spisałi się znakomicie na 15 rozegranych meczy wygrali 9, jeden zremisowali i zaliczyłi pięć porażek- to jest bilans trzech drużyn polonistów.

Średzkie skrzaty w ostatnim czasie grają reguarnie co tydzień w letnich turniejach czteroosobowych i można zauważyć że z tygodnia na tydzeń gra naszych najmłodszych piłkarzy wyglada coraz lepiej zwłaszcza jeśli chodzi o poruszanie się i ustawienie na placu gry. Tymi turniejami Skrzaty KS Polonia przygotowują się do ligowych rozgrywek, które rozpoczną się we wrzesniu tego roku.


W sobotnim turnieju w barwach Polonii wystapili:

Kacper Grzeskowiak ,Bartosz Hypki , Kamil Orbat , Marcin Ratajczak , Damian I Patryk Rauhut, Bartłomiej I Franciszek Wiczyńscy, Adam Rozmiarek, Maksymilian Fert, Leon Matuszek, Jasiu Sobczyński , Marcel Bernard, Patryk Karczewski , Piotr Kaminski , Jakub Orlich , Hubert Kujawa, Jakub Pawlaczyk .

 

Tymczasem w najbliższą sobotę poloniści udają się do Śremu na silnie obsadzony turniej z okazji Dni Miasta Śrem.

Najnowsze aktualności

  • 12.06.2023

    Porażka młodziczek w Słupcy (2010)

    Zespół młodziczek Polonii Środa Wielkopolska ma za sobą intensywny weekend. W sobotę Polonistki wzięły udział w turnieju ligowym w Koninie, gdzie bezbramkowo zremisowały z Medykiem oraz pokonały aż 8:0 zespół Amber Kalisz.

    W niedzielę nasze zawodniczki rozegrały mecz ligowy w III lidze okręgowej młodzików młodszych. Niestety ze Słupcy nie udało się przywieźć punktów, bo Polonistki przegrały 1:2, a jedyną bramkę strzeliła Julia Wawroska.

  • 12.06.2023

    Minimalna porażka z Trzynastką (2011)

    Mlodzicy młodsi (rocznik 2011) w sobotę mierzyli się w Poznaniu z wiceliderem tabeli - Poznańską 13. Nasz zespół szybko wyszedł na prowadzenie, ale do przerwy przegrywał 1:2. Choć w drugiej połowie udało się wyrównać to ostatecznie Trzynastka wygrała to spotkanie 3:2.

    Drugi zespół w II lidze okręgowej rywalizował na wyjeździe z Chrobrym Gniezno. Poloniści jako pierwsi stracili gola, ale później przejęli kontrolę nad wydarzeniami na boisku i do Środy przywieźli trzy punkty po okazałym zwycięstwie 7:2 (2:1).

  • 12.06.2023

    Poloniści lepsi od Avii (2010)

    Młodzicy starsi Polonii Środa Wielkopolska rywalizujący w III lidze okręgowej w sobotę rozegrali ostatni mecz w roli gospodarza w sezonie 2022/2023. Nasz zespół podejmował lidera rozgrywek - Avię Kamionki. Na płycie Nowego Stadionu Średzkiego podopieczni Patryka Słomczyńskiego i Dominika Rogowskiego spisali się doskonale, wygrywając 4:2 (3:1). Po dwie bramki tego dnia strzelili Adam Poloszyk i Franciszek Leżała.

  • 12.06.2023

    Bez niespodzianki z Wartą (2010)

    Nie udało się sprawić niespodzianki młodzikom starszym, którzy w sobotę mierzyli się z Wartą Poznań. Nasz zespół przegrał 1:6 (0:3) z liderem rozgrywek, a jedynego gola zdobył Łukasz Miszkiewicz. Druga drużyna rywalizowała w Zalasewie z Liderem Swarzędz, a spotkanie zakończyło się remisem 1:1 (1:1).

  • 12.06.2023

    Zwycięstwo z liderem (2009)

    W upalną niedzielę kończącą długi weekend miłą niespodziankę sprawił drugi zespół trampkarzy młodszych, który na Nowym Stadionie Średzkim wygrał 3:1 (1:0) z liderem rozgrywek II ligi okręgowej - Błękitnymi Owińska. Bramki dla Polonii strzelali urodzeni w 2010 roku Nikodem Odwrot, Bartosz Nowicki oraz Łukasz Miszkiewicz.

  • 12.06.2023

    Trzy punkty z Konina

    W sobotę 10 czerwca zespół rezerw Polonii Środa mierzył się w Koninie z rewelacyjnie spisującym się w rundzie wiosennej miejscowym Górnikiem. Poloniści na to spotkanie pojechali mocno osłabieni kadrowo ale z mocnym postanowieniem wywalczenia korzystnego rezultatu.

  • 12.06.2023

    Zwycięstwo na zakończenie (2006)

    W meczu ostatniej kolejki I ligi wojewódzkiej juniorów młodszych Polonia Środa Wielkopolska pokonała na płycie głównej 2:1 (2:0) Jarotę Jarocin. Obie bramki dla Polonistów strzelił Paweł Hładyszewski. Podopieczni Łukasza Kaczałki i Adriana Błaszaka zakończyli w ten sposób sezon 2022/2023, zajmując w tabeli 4. miejsce.

  • 12.06.2023

    Akademia: Podsumowanie weekendu (10/11 czerwca)

    Za nami upalny, ale i pełen emocji piłkarskich weekend. W sobotę na płycie głównej CSiR zespół juniorów młodszych zakończył sezon zwyciężając 2:1 (2:0) Jarotę Jarocin po dwóch golach Pawła Hładyszewskiego. Poloniści zakończyli ten sezon na 4. miejscu w ligowej tabeli, za plecamy GES-u Poznań, Jaroty i KKS-u 1925 Kalisz.

    Niespodzianki nie udało się sprawić młodzikom starszym, którzy w lidze wojewódzkiej przegrali 1:6 z liderem rozgrywek - Wartą Poznań.

    Dwa nasze zespoły wzięły udział w turnieju Capchem Cup w Śremie. Roczniki 2012 oraz 2015 wygrały rywalizację! Ponadto rocznik 2014 brał udział w turnieju SBG Cup w Jarocinie.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.