OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

Stadion Średzki Cup

Celem cyklu turnieju STADION ŚREDZKI CUP jest promocja nowego stadionu piłkarskiego, który będzie wizytówką nie tylko klubu, ale całej Środy Wielkopolskiej. Miasto jest bowiem jednym z ważniejszych ośrodków wielkopolskiej piłki nożnej.

W oczekiwaniu na otwarcie naszego nowego domu, czyli Nowego Stadionu Średzkiego, postanowiliśmy zorganizować duży turniej z mocną obsadą. Takie imprezy łączą lokalną społeczność, rodziców, ale są też doskonałą reklamą naszego miasta, doskonałych obiektów i całego klubu – mówi Waldemar Grześkowiak, prezes KS Polonia Środa Wielkopolska.

Ogromnym atutem naszego turnieju jest to, że w dobie boisk sztucznych, jest on w całości rozgrywany na doskonale przygotowanych boiskach z naturalną trawą – nie kryje ekscytacji Mateusz Czaplicki, dyrektor generalny KS Polonia Środa Wielkopolska.

W jego organizację zaangażowana jest również posiadająca Złoty Certyfikat PZPN Akademia Piłkarska Polonii Środa Wielkopolska.

Bardzo cieszymy się z faktu, że na naszych obiektach zagrają utalentowane dzieci z klubów całej Polski. To pokazuje, że nasz klub i nasza akademia są ważnym punktem na piłkarskiej mapie Polski – podsumowuje Marcin Parus, koordynator akademii.

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET SREBRNY
BRĄZOWY PARTNERZY
SPONSORZY KOBIET
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.