13.09.2021
Turniej żaków (2013)W sobotnie popołudnie piłkarze Polonii Środa 2013 wybiegli na boiska w ramach Turnieju Żaków Wielkopolskiego ZPN. Ponownie zmierzyliśmy się z zespołami Kotwicy Kórnik I i II, Orlik Mosina i Wielkopolska Komorniki.
Mecze rozgrywane były w systemie każdy z każdym jednocześnie na trzech boiskach i trwały po 18 minut, by każdy zespół spędził na grze 90 minut.
Nasi piłkarze we wszystkich swoich spotkaniach stworzyli wiele ciekawych akcji oraz zdobyli wiele goli. Bardzo cieszy też fakt, że bardzo angażowali się w treści realizowane w czasie treningów, czyli grę 1x1 i zwody.
Polonię reprezentowali: Szymon Plewiński, Brajan Ostański, Mikołaj Kaczałka, Kacper Fiołka, Damian Siwek, Paweł Szumski, Antek Szał, Karol Maleszka, Wojtek Polk, Janek Cicharski, Michał Tatarek, Adrian Sikorski, Wojtek Lepczyński, Szymon Kwaśny, Denys Bakulin, Adrian Szkudlarek
Najnowsze aktualności
-
13.05.2012
Pracowity tydzień młodzików
W minionym tygodniu zespół młodzików rozegrał dwa spotkania ligowe. Na pierwsze z nich udał się w środę 9 maja do Chodzieży. Po wyrównanym meczu niestety nasi zawodnicy ulegli Polonii Chodzież 4:2. Trzy dni później w sobotę 12 maja na własnym boisku młodzicy rozegrali mecz z Jedynką Luboń. Spotkanie to zakończyło się zwycięstwem naszych graczy w stosunku 2:1.























































