27.09.2021
Turniej w Śremie (2014)W niedzielę (26.09.2021r.) zespół Polonii Środa rocznik 2014 uczestniczył w III Turnieju Żaków Młodszych organizowanym przez Wielkopolski ZPN.
Zmagania odbyły się na boiskach przygotowanych na sztucznej nawierzchni w Śremie. W zawodach wzięło udział łącznie 8 zespołów: 2x Warta Śrem, 2x Jarota Jarocin, 2x Akademia Piłkarska Reissa Jarocin oraz 2x Polonia Środa. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy. Mecze rozgrywały się na 2 boiskach i trwały 1x12 minut w systemie każdy z każdym w obrębie swojej grupy.
Chłopcy pokazali się z dobrej strony przeprowadzając wiele ciekawych akcji oraz strzelając piękne bramki. Było miło obserwować poczynania na boisku naszych młodych Piłkarzy !
Polonię reprezentowali: Szymon Różewicz, Adam Małolepszy, Wiktor Pokładecki, Franciszek Pokładecki, Julian Zimoch, Bartosz Wachowiak, Aleksander Król, Igor Orłowski, Wojciech Włodarczyk, Michał Zdziennicki, Karol Krawczewski.
Najnowsze aktualności
-
11.10.2012
Rezerwy zagrają w Owińskach
Już dziewiąty w tym sezonie mecz ligowy rozegrają w najbliższą sobotę piłkarze drugiego zespołu Polonii Środa. Podopieczni Waldemara Grześkowiaka tym razem zagrają na wyjeździe z Błękitnymi Owińska.
-
11.10.2012
Obsada sędziowska 11. kolejki III ligi
Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej opublikował obsadę sędziowską 11. kolejki III ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej.
-
11.10.2012
Polonia TV: Polonia II Środa - Orkan Działyń
Zapraszamy do obejrzenia skrótu spotkania w którym rezerwy średzkiej Polonii pokonała na własnym boisku Orkan Działyń 2:1. Gole dla naszego zespołu zdobyli Adrian Markiewicz oraz Adrian Błaszak.
-
11.10.2012
Walkower dla rezerw
Wielkopolski Związek Piłki Nożnej zweryfikował mecz 5. kolejki poznańskiej klasy A grupy I pomiędzy rezerwami Polonii Środa, a Orkanem Jarosławiec jako walkower na korzyść średzian.
-
11.10.2012
Rozgrywki młodzieży
Już w najbliższy weekend kolejne mecze ligowe rozegrają drużyny młodzieżowe Polonii Środa Wielkopolska. Będzie to już pierwsza kolejka rundy rewanżowej.
-
10.10.2012
Piast i Ostrovia wygrywają w PP
Dzisiaj swoje pierwsze mecze w rozgrywkach okręgowego Pucharu Polski rozegrali Piast Kobylin oraz Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolska. Obie drużyny odniosły pewnie zwycięstwa.
-
10.10.2012
Skromna wygrana rezerw
Rezerwy Polonii Środa Wielkopolska w dzisiejszym meczu poznańskiej klasy A pokonały na własnym boisku Orkan Działyń 2:1 i nadal tracą do prowadzącego Pelikana Niechanowo dwa punkty.
-
10.10.2012
Weekend w Polonii odc. V
Zapraszamy do obejrzenia piątego odcinka naszego nowego cotygodniowego magazynu "Weekend w Polonii".























































