17.05.2021
Turniej w Czerwonaku (2014)W niedzielę (16.05.2021r.) drużyna rocznika 2014 udała się do Czerwonaka, aby rozegrać turniej skrzatów organizowany przez WZPN. Oprócz zespołu Polonii do rozgrywek przystąpiły także dwa zespoły Kotwicy Kórnik, TPS Winogrady, Piast Kobylnica oraz dwie ekipy Juniora Koziegłowy. Zawodnicy rywalizowali na dwóch boiskach ustawionych w poprzek „orlika”. Mecze trwały 10 minut, a drużyny grały systemem każdy z każdym.
Turniej był podsumowaniem tygodnia, w którym na zajęciach górowały zabawy porządkowo- organizacyjne. Podczas niedzielnych zmagań trenerzy zwracali zawodnikom uwagę, żeby często unosili głowę, rozglądali się dookoła siebie i szukali wolnej przestrzeni, szczególnie zawodnicy bez piłki mieli ustawiać się w taki sposób, aby ułatwić koledze z piłką grę. Zawodnicy bardzo dobrze realizowali powyższe elementy w trakcie gry, szukali wolnej przestrzeni daleko od przeciwnika, kolegi i piłki dzięki czemu zawodnik w posiadaniu piłki miał dużo miejsca do prowadzenia, dryblingu i gry 1x1.
Podsumowując, Poloniści bardzo dobrze zaprezentowali się w niedzielnym turnieju. Grali bardzo odważnie i ambitnie, często podejmowali pojedynki 1x1 dzięki czemu stwarzali sobie wiele sytuacji bramkowych i strzeli dużo bramek.
Polonię reprezentowali: Szymon Różewicz, Wiktor Pokładecki, Igor Kasprzak, Gustaw Plewiński, Wojciech Bartczak oraz Adam Małolepszy.
Najnowsze aktualności
-
25.07.2012
Galeria: Polonia Środa - Centra Ostrów
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z dzisiejszego meczu towarzyskiego Polonii Środa z Centrą Ostrów Wielkopolski. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem polonistów w stosunku 2:1.
-
25.07.2012
Statystyki z meczu Polonia Środa - Centra Ostrów
W środowe popołudnie piłkarze Polonii Środa pokonali na własnym boisku Centrę Ostrów Wielkopolski w meczu towarzyskim. Statystyki wskazują na zdecydowaną przewagę średzkiej drużyny.
-
25.07.2012
Polonia Środa - Centra Ostrów 2:1
W dzisiejszym meczu towarzyskim piłkarze średzkiej Polonii pokonali na własnym boisku czwartoligową Centrę Ostrów Wielkopolski 2:1. Bramki dla średzian zdobyli Maciej Kononowicz oraz Jakub Wiśniewski natomiast dla gości Grzegorz Korecki.

























































