17.05.2021
Turniej w Czerwonaku (2014)W niedzielę (16.05.2021r.) drużyna rocznika 2014 udała się do Czerwonaka, aby rozegrać turniej skrzatów organizowany przez WZPN. Oprócz zespołu Polonii do rozgrywek przystąpiły także dwa zespoły Kotwicy Kórnik, TPS Winogrady, Piast Kobylnica oraz dwie ekipy Juniora Koziegłowy. Zawodnicy rywalizowali na dwóch boiskach ustawionych w poprzek „orlika”. Mecze trwały 10 minut, a drużyny grały systemem każdy z każdym.
Turniej był podsumowaniem tygodnia, w którym na zajęciach górowały zabawy porządkowo- organizacyjne. Podczas niedzielnych zmagań trenerzy zwracali zawodnikom uwagę, żeby często unosili głowę, rozglądali się dookoła siebie i szukali wolnej przestrzeni, szczególnie zawodnicy bez piłki mieli ustawiać się w taki sposób, aby ułatwić koledze z piłką grę. Zawodnicy bardzo dobrze realizowali powyższe elementy w trakcie gry, szukali wolnej przestrzeni daleko od przeciwnika, kolegi i piłki dzięki czemu zawodnik w posiadaniu piłki miał dużo miejsca do prowadzenia, dryblingu i gry 1x1.
Podsumowując, Poloniści bardzo dobrze zaprezentowali się w niedzielnym turnieju. Grali bardzo odważnie i ambitnie, często podejmowali pojedynki 1x1 dzięki czemu stwarzali sobie wiele sytuacji bramkowych i strzeli dużo bramek.
Polonię reprezentowali: Szymon Różewicz, Wiktor Pokładecki, Igor Kasprzak, Gustaw Plewiński, Wojciech Bartczak oraz Adam Małolepszy.
Najnowsze aktualności
-
18.08.2012
Wytypuj wynik - wygraj karnet
Zapraszamy wszystkich kibiców do udziału w konkursie polegającym na wytypowaniu prawidłowego wyniku meczu Polonia Środa - Pogoń Mogilno.
-
16.08.2012
Wysoka wygrana orlików z Victorią Warszawa
We wtorkowe popołudnie młodzi piłkarze Polonii, którzy od września będą wzmagać się w grupie Orlik 2003, pojechali do Zaniemyśla na mecz sparingowy z drużyną Victoria Warszawa która obecnie przebywam tam na obozie.
-
16.08.2012
Dziś gierka z rezerwami
Po wczorajszym wyjazdowym bezbramkowym remisie z Polonią 1912 Leszno trener Marian Kurowski zarządził dziś wewnętrzną gierkę.
-
16.08.2012
Polonia TV: Polonia Leszno - Polonia Środa
Dostępny jest już skrót wideo z środowego spotkania trzeciej ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej w którym piłkarze Polonii Środa bezbramkowo zremisowali w Lesznie z miejscową Polonią 1912.
-
16.08.2012
Statystyki z meczu Polonia Leszno - Polonia Środa
Poniżej przedstawiamy statystyki z środowego meczu Polonii Środa z Polonią 1912 Ostrów. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem, choć obie drużyny miały okazję do pokonania bramkarza rywali.
-
16.08.2012
Polonia TV: Wypowiedzi trenerów po meczu z Polonią Leszno
Zapraszamy do wysłuchania wypowiedzi trenerów obu drużyn po środowym meczu Polonii Środa Wielkopolska z Polonią 1912 Leszno.
-
16.08.2012
Bądź z nami! Kibicuj!
W najbliższą niedzielę piłkarze Polonii Środa rozegrają pierwszy w tym sezonie mecz na własnym boisku. Rywalem średzian będzie beniaminek rozgrywek Pogoń Mogilno.
























































