OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

21.06.2021

Turniej w Czerwonaku (2014)

W niedzielę (20.06.2021r.) drużyna rocznika 2014 udała się do Czerwonaka, aby rozegrać turniej skrzatów organizowany przez WZPN. Oprócz zespołu Polonii do rozgrywek przystąpiły także zespoły: TPS Winogrady, Piast Kobylnica oraz Junior Koziegłowy. Zawodnicy rywalizowali na dwóch boiskach ustawionych w poprzek „orlika”.  Mecze trwały 8 minut, a drużyny grały systemem każdy z każdym.

Turniej był podsumowaniem tygodnia, w którym na zajęciach przeważały formy dryblingu z zakończeniem. Trenerzy podczas turnieju zachęcali zawodników do odważnej gry 1x1, jednocześnie zwracali chłopcom uwagę na to, aby starali się prowadzić piłkę nogą dalszą od przeciwnika. Od samego początku Poloniści ochoczo podejmowali próby dryblingu, dzięki czemu stwarzali sobie sporo sytuacji do zdobycia gola.

Podsumowując, niedzielny zmagania były kolejnym cennym doświadczeniem dla skrzatów starszych. Chłopcy bardzo dobrze wykorzystywali w grze elementy, które poznawali i trenowali na poprzedzających turniej jednostkach treningowych.

Polonię reprezentowali: Szymon Różewicz, Adam Małolepszy, Wiktor Pokładecki, Igor Kasprzak, Gustaw Plewiński oraz Wojciech Bartczak.

Najnowsze aktualności

  • 15.09.2021

    Pojedynek z beniaminkiem

    W sobotę piłkarze Polonii Środa udadzą się do Stargardu aby rozegrać spotkanie ligowe z absolutnym beniaminkiem na tym poziomie rozgrywkowym – zespołem Kluczevi Stargard. Szczególny to będzie mecz dla szkoleniowca Polonii Środa Krzysztofa Kapuścińskiego dla którego będzie to powrót na stare śmieci bo to w Stargardzie osiągał swoje największe sukcesy piłkarskie a dodatkowo będzie miał się okazje spotkać ze swoim starym dobrym znajomym – bramkarzem Kluczevi Markiem Ufnalem który w tych sukcesach miał duży udział.

  • 14.09.2021

    Sześć bramek w starciu ze Słupcą (2007)

    Zespół rocznika 2007 w niedzielę 12 września podejmował drużynę SKP Słupca . Spotkanie od pierwszego gwizdka sędziego było w pełni kontrolowane przez gospodarzy, którzy zepchnęli słupczan do niskiej obrony nie pozwalając im na wyjście z własnej połowy boiska .

  • 14.09.2021

    UKS Śrem pokonany (2005)

    W niedzielę o godzinie 14:00 w ramach rozgrywek Ligi Wojewódzkiej mierzyliśmy się z drużyną ze Śremu.

  • 14.09.2021

    Podział punktów z Kanią Gostyń (2006)

    W sobotę 11 września zespół juniorów młodszych rozegrał kolejny mecz ligowy. Przeciwnikiem polonistów była Kania Gostyń – zespół bardzo dobrze znany, gdyż nasi zawodnicy rywalizują już kolejny rok z rówieśnikami z Gostynia na tym samym poziomie rozgrywkowym.

  • 13.09.2021

    Pięć bramek z Ostrzeszowem (2004)

    W sobotę w południe zespół Polonii Środa z rocznika 2004 mierzył się z drużyną AP Ostrzeszów.

  • 13.09.2021

    Turniej WZPN w Jarocinie (2014)

    W niedzielę (12.09.2021r.) zespół Polonii Środa rocznik 2014 uczestniczył w II Turnieju Żaków Młodszych organizowanym przez Wielkopolski ZPN. Zmagania odbyły się w Jarocinie, wzięło w nich udział łącznie 8 zespołów: 2x Warta Śrem, 2x Jarota Jarocin, 2x Akademia Piłkarska Reissa Jarocin oraz 2x Polonia Środa. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy. Mecze rozgrywały się na 2 boiskach i trwały 1x15 minut w systemie każdy z każdym w obrębie swojej grupy.

  • 13.09.2021

    Pracowity tydzień orlików (2012)

    Miniony tydzień piłkarze z rocznika 2012 spędzili bardzo pracowicie. Podopieczni Trenerów Radosława Falgiera i Pawła Hoffmana rozegrali kilka gier podsumowujący bieżący mikrocykl treningowy.

  • 13.09.2021

    Gra wewnętrzna skrzatów (2015)

    W sobotni piękny poranek odbyła się gra wewnętrzna Skrzata Starszego zespołu Polonii Środa Wlkp. Mecze odbyły się na boisku głównym przy ul. Sportowej. Pięknie przygotowane boisko, świeżo skoszona murawa pozwoliła na świetną zabawę i rywalizację zawodników.

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.