24.05.2022
Turniej ligowy w Zaniemyślu (2013)
W sobotę zawodnicy Polonii Środa Wielkopolska z grupy pierwszej rocznika 2013 wzięli udział w ligowym turnieju orlików E2 rozgrywanym w Zaniemyślu. W rozgrywkach wzięło udział 6 drużyn - gospodarze Kłos Zaniemyśl, Warta Śrem, Polonia Środa Wlkp. 2012, Zawisza Dolsk i Polonia 2013 podzielona na dwa zespoły.
Mecze rozgrywane były na 3 boiskach jednocześnie w systemie każdy z każdym, a mecze trwały 1x20 minut. Nasze zespoły liczyły 6 i 7 zawodników, więc wszyscy zawodnicy spędzili mnóstwo czasu na boisku, grajac po około 100 minut, więc było bardzo intensywnie. Obie nasze ekipy pokazały się z bardzo dobrej strony, konstruując wiele zespołowych akcji i strzelając mnóstwo pięknych bramek.
Polonia - Orlik E2 II (2012)/Żak F1 I (2013)
Liga E2 - grupa XXXI (RW)
21 maja 2022, godz. 9:00 - Zaniemyśl
Turniej ligowy Wielkopolskiego ZPN
- Kłos Zaniemyśl
- Polonia Środa Wielkopolska (E2 II 2012)
- Polonia Środa Wielkopolska (F1 I 2013)
- Polonia Środa Wielkopolska (F1 II 2013)
- Warta Śrem
- Zawisza Dolsk
Polonia: Szymon Plewiński, Brajan Ostański, Leon Jacków, Paweł Szumski, Kuba Przybyłek, Krystian Kasprzak, Gabryś Lipiński, Mikołaj Kaczałka, Kacper Fiołka, Patryk Tórz, Antek Szał, Maks Małecki, Adrian Szkudlarek.
trenerzy: Piotr Kleczewski, Dominik Rogowski.
Najnowsze aktualności
-
24.03.2024
Porażka z Legią Warszawa
Piłkarki Polonii Środa w sobotę 23 marca w samo południe podejmowały na własnym stadionie Legionistki Warszawa. Zespół który przejął licencję na grę na zapleczu Ekstraligi od SWD Wodzisław i za cel postawił sobie utrzymanie na tym poziomie rozgrywkowym przyjechał do naszego miasta mocno zmotywowany i zdeterminowany.
-
23.03.2024
Polonia nie zwalnia tempa
W sobotę 23 marca na Stadionie Średzkim piłkarze Polonii Środa podejmowali na własnym boisku Unię Solec Kujawski. Historia spotkań obu ekip jest bardzo ciekawa a mecze pomiędzy Polonią Środa, a Unią Solec zawsze przynosiły kibicom sporo emocji.
-
22.03.2024
Akademia: Zapowiedź weekendu (23/24.03.2024)
Dziewięć meczów rozegrają w nadchodzący weekend drużyny akademii naszego klubu. W sobotę do ligowych zmagań przystąpią m.in. juniorzy z rocznika 2005, którzy w premierowym meczu ligi profesjonalnej zmierzą się na wyjeździe z Koziołkiem Poznań. Zainaugurowane zostaną też rozgrywki lig okręgowych w kategoriach trampkarz i młodzik.
Na średzkich boiskach rozegrane zostaną dwa mecze. W sobotę o 11:00 zespół Polonii 2012 zagra SMS AP Reissa Ślesin, natomiast w niedzielę na płycie głównej Polonia 2010 w meczu ligi profesjonalnej podejmie Lecha Poznań!
-
20.03.2024
Orliczki rozegrały mecz kontrolny (Orliczki)
W niedzielę zespół orliczek rozegrał mecz kontrolny z Clescevią Kleszczewo. Był to meczowy debiut naszej najmłodszej grupy dziewczęcej!
-
20.03.2024
Porażka z Wełną Skoki (Juniorki)
W niedzielę zespół juniorek udał się do Wągrowca, aby rozegrać mecz kontrolny z Wełną Skoki. Polonistki, w których szeregach było kilka zawodniczek testowanych, przegrały mecz 2:4, a bramki dla naszego zespołu strzeliły Kinga Połatyńska i Katarzyna Paluch.
-
20.03.2024
Zwycięstwo w sparingu z APR Jarocin (2011)
W sobotę na boiska CTP ostatni sprawdzian przed rozpoczęciem ligi mieli zawodnicy rocznika 2011, a ich przeciwnikiem był zespół AP Reissa Jarocin, w mieszanym roczniku 2011/2012. Spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem Polonii.
-
20.03.2024
Mecze kontrolne żaków (2015)
Obie grupy żaków starszych (rocznik 2015) rozegrały w sobotę mecze kontrolne. Grupa biała udała się do Mosiny, gdzie rozegrała trójmecz z Orlikiem Mosina i AS Czempiń. Grupa czerwona natomiast zagrała na wyjeździe z LZS Cielcza.
-
20.03.2024
Sparing orlików w Śremie (2014)
W sobotę zespół orlików młodszych rozegrał w Śremie mecz kontrolny ze starszymi kolegami z UKS Śrem.


























































