24.05.2022
Turniej ligowy w Zaniemyślu (2013)
W sobotę zawodnicy Polonii Środa Wielkopolska z grupy pierwszej rocznika 2013 wzięli udział w ligowym turnieju orlików E2 rozgrywanym w Zaniemyślu. W rozgrywkach wzięło udział 6 drużyn - gospodarze Kłos Zaniemyśl, Warta Śrem, Polonia Środa Wlkp. 2012, Zawisza Dolsk i Polonia 2013 podzielona na dwa zespoły.
Mecze rozgrywane były na 3 boiskach jednocześnie w systemie każdy z każdym, a mecze trwały 1x20 minut. Nasze zespoły liczyły 6 i 7 zawodników, więc wszyscy zawodnicy spędzili mnóstwo czasu na boisku, grajac po około 100 minut, więc było bardzo intensywnie. Obie nasze ekipy pokazały się z bardzo dobrej strony, konstruując wiele zespołowych akcji i strzelając mnóstwo pięknych bramek.
Polonia - Orlik E2 II (2012)/Żak F1 I (2013)
Liga E2 - grupa XXXI (RW)
21 maja 2022, godz. 9:00 - Zaniemyśl
Turniej ligowy Wielkopolskiego ZPN
- Kłos Zaniemyśl
- Polonia Środa Wielkopolska (E2 II 2012)
- Polonia Środa Wielkopolska (F1 I 2013)
- Polonia Środa Wielkopolska (F1 II 2013)
- Warta Śrem
- Zawisza Dolsk
Polonia: Szymon Plewiński, Brajan Ostański, Leon Jacków, Paweł Szumski, Kuba Przybyłek, Krystian Kasprzak, Gabryś Lipiński, Mikołaj Kaczałka, Kacper Fiołka, Patryk Tórz, Antek Szał, Maks Małecki, Adrian Szkudlarek.
trenerzy: Piotr Kleczewski, Dominik Rogowski.
Najnowsze aktualności
-
18.04.2024
Młodzicy gromią w Luboniu (2011)
Kolejny świetny mecz rozegrała Polonia 2011. Zespół prowadzony przez Kamila Kudłę i Kornela Ladrowskiego kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. Wczoraj młodzicy aż 8:0 wygrali z SF Luboń, a hat tricka w tym spotkaniu ustrzelił Giovani Henriquez-Gajda.
-
17.04.2024
Skrzaty rozpoczęły rundę w Brzeźnie (2017)
W niedzielę ligowe granie rozpoczęły skrzaty Polonii (rocznik 2017 i młodsi). Nasi najmłodsi piłkarze rywalizowali na boisku w Brzeźnie w ramach pierwszej kolejki rozgrywek bezwynikowych Wielkopolskiego ZPN.
-
17.04.2024
Turniej żaków młodszych w Swarzędzu (2016)
W sobotę na obiektach Unii w Swarzędzu zespół żaków młodszych Polonii (rocznik 2016) rozegrał pierwszym w tym roku turniej rozgrywek bezwynikowych Wielkopolskiego ZPN.
-
17.04.2024
Żacy zagrali w Środzie i Kórniku (2015)
W sobotę grupa biała żaków starszych Polonii (rocznik 2015) była gospodarzem turnieju pierwszej kolejki rozgrywek bezwynikowych. Grupa czerwona w ramach tych samych rozgrywek udała się do Kórnika.
-
17.04.2024
Orlicy młodsi grali w Kamionkach (2014)
W niedzielę Polonia 2014 wzięła udział w pierwszych turniejach z cyklu rozgrywek bezwynikowych, których gospodarzem była Avia Kamionki.
-
17.04.2024
Orlicy rywalizowali w Śremie (2013)
Zespół orlików starszych Polonii (rocznik 2013 II) aktywnie spędził sobotnie popołudnie. Nasza drużyna wzięła udział w turnieju rozgrywek bezwynikowych w Śremie.
-
17.04.2024
Transmisja meczu z Pogonią II
W spotkaniu 26. kolejki III ligi grupy 2 sezonu 2023/24 piłkarze Polonii Środa zmierzą się z drugim zespołem Pogoni Szczecin. Z tego meczu przeprowadzimy bezpośrednią transmisję na naszym kanale na You Tubie.
Początek transmisji w sobotę 20 kwietnia o godzinie 16:45.
-
16.04.2024
Zrewanżować się za jesień
Ciekawie zapowiada się najbliższe spotkanie ligowe piłkarzy Polonii Środa Wielkopolska. Tym razem podopieczni Pawła Kutyni podejmą na własnym boisku drugi zespół występującej w PKO Ekstraklasie Pogoni Szczecin.




























































