OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

06.09.2022

Turniej i gra wewnętrzna orlików (2012)

Podopieczni trenera Bartosza Bejmy i Kornela Ladrowskiego uczestniczyli w turnieju, który był rozgrywany na głównym boisku Mieszka Gniezno. Zawodnicy mieli okazję do rywalizowania z takimi zespołami jak: Mieszko Gniezno I, Mieszko Gniezno II, Chrobry Gniezno, AP Reissa Poznań oraz LPFA Gniezno. Zawodnicy z drugiej grupy odbyli grę wewnętrzną na obiektach Polonii.

W turnieju zawodnicy mieli do realizowania założenia głównie w fazie atakowania, które momentami były realizowane na bardzo dobrym poziomie. Widać pomału u chłopaków styl gry w jakim chcemy grać oraz pomysł na grę. Trenerów cieszy fakt, że chłopcy rozegrali sporo minut, mieli bardzo dużo styczności z piłką i przeciwnikiem a także, że ich podopieczni dostarczyli im i rodzicom/kibicom wiele pięknych akcji i dużo bramek. Każdy z zawodników zaprezentował się bardzo dobrze, natomiast wyróżnienie indywidualne otrzymał w tym turnieju Witold Chojnacki. Zawodnicy rozegrali pięć meczów po 25 minut każdy.

Polonia: Daniel Burak, Oskar Limański, Franciszek Ratajczak, Piotr Nowaczyk, Witold Chojnacki, Tymoteusz Włodarczak, Antoni Skowronski, Bartłomiej Kaźmierczak, Bartłomiej Krajewski, Marcin Bartkowiak.
trenerzy: Bartosz Bejma oraz Kornel Ladrowski.


W sobotę od rana zawodnicy grupy drugiej wzięli udział w grze wewnętrznej. W czasie gry szlifowali elementy, nad którymi pracowali w czasie tygodnia. Zawodnicy przeprowadzili sporo indywidualnych akcji zakończonych bramkami. Było dużo gier 1x1, w których stosowali poznane wcześniej i nowe zwody. Za tydzień nasz zespół rozpoczyna rozrywki ligowe, które podobnie jak w poprzednim sezonie rozgrywane będą w formie turniejów bez wyników.

Polonia: Mikołaj Biskup, Gabriel Banaszak, Maks Regulski, Antek Przybyła, Leon Jankowiak, Igor Herka, Timur Tsarenko, Mikołaj Antkowiak, Kazik Nowacki.
trenerzy: Dominik Rogowski oraz Patryk Słomczyński.

Najnowsze aktualności

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET SREBRNY
BRĄZOWY PARTNERZY
SPONSORZY KOBIET
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.