01.10.2024
Trzy punkty ze Stellą (2008)
Siódme zwycięstwo odniosła drużyna juniorów (rocznik 2008) w swoim ósmym meczu 1. ligi wojewódzkiej B1. W sobotę Poloniści wygrali 4:1 (2:1) ze Stellą Luboń. Nasz zespół prowadzi w ligowej tabeli z przewagą czterech punktów nad KKS 1925 Kalisz.
Również w sobotę rywalizował drugi zespół rocznika 2008/2009 II. Poloniści źle weszli w mecz z AP Grom Plewiska, tracąc gola już w 1. minucie. Do wyrównania doprowadził Miłosz Wójcicki, a spotkanie ostatecznie zakończyło się remisem 1:1.
Polonia 2008: 1. liga wojewódzka B1
28 września 2024, godz. 13:00 - Środa Wielkopolska (stadion CSiR)
Polonia Środa Wielkopolska 4:1 (2:1) Stella Luboń
Mikołaj Szymański 34, 40, Serhii Pankratov 82, Antoni Storozum 90+2 - Kacper Kasprzyk 7
Polonia: 1. Nikodem Walkowiak (46, 12. Wojciech Szymański) - 2. Jan Gałka, 3. Oliwier Pacholski, 4. Hubert Łosiński (80, 16. Alan Nowakowski), 7. Mikołaj Szymański (55, 6. Jakub Kowalski), 8. Bartosz Szwałek (68, 22. Antoni Storozum), 9. Filip Stasiak (55, 10. Serhii Pankratov), 13. Juliusz Gawlikowski, 15. Nikodem Bliskowski, 19. Adrian Wojciechowski, 23. Gabriel Baszczyński. Trenerzy: Dawid Kierzek oraz Marcin Duchała.
Polonia 2008/2009 II: 1. liga okręgowa B1, gr. Poznań 1
28 września 2024, godz. 10:00 - Środa Wielkopolska
Polonia II Środa Wielkopolska 1:1 (1:1) AP Grom Plewiska
Miłosz Wójcicki 39 - Maurycy Słaby 1
Polonia: 12. Mateusz Kubalak - 2. Piotr Kozak, 3. Bartosz Szczepaniak, 4. Miłosz Wójcicki, 5. Wojciech Wojciechowski, 6. Jakub Chwastyniak, 8. Sergiej Kaszyński, 9. Szymon Zając, 10. Karol Baranowski, 15. Tymoteusz Torzewski, 19. Oliwier Kopczyński (46, 13. Bartosz Idziaszek). Trener: Mateusz Zawalski.
Najnowsze aktualności
-
08.07.2014
Wielkopolska w półfinale OOM
Kadra Wielkopolski do lat 16 w składzie której występuje zawodniczka naszego klubu Julia Mikołajczak awansowała do półfinału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.
-
07.07.2014
Wznowili treningi
Dziś po godzinie 17:00 przy lejącym się z nieba żarze na dolne boisko Centrum Treningowego Polonii po raz pierwszy po przewie wakacyjnej wybiegli piłkarze trzecioligowej Polonii Środa.
-
06.07.2014
Udany benefis Marcina Duchały
Podczas dzisiejszego benefisu Marcina Duchały połączonego z zakończeniem sezonu średzkiej ligi LZS odbył się turniej z udziałem naszej Polonii, Rancha Topoli, reprezentacji LZS i zespołu złożonego z przyjaciół Marcina Duchały.





















































