OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

28.09.2020

Trzy punkty rezerw

W niedzielę 27 września druga drużyna Polonii podejmowała  zespół z Junikowa. Scenariusz tego meczu był bardzo podobny do poprzednich spotkań : przeciwnik cofnięty głęboko pod własne pole karne czekający tylko na okazje do szybkiego ataku i nasz zespół długo utrzymujący się przy piłce na połowie przeciwnika. Jeszce jedna cecha wspólna jest dla tych wszystkich meczów – seryjnie marnowane sytuacje przez naszych zawodników. Dość wspomnieć, że  rywale w niedzielę dwukrotnie wybijali piłkę z linii bramkowej, że znowu bramkarz gości wychodził obronną ręką z sytuacji sam na sam z naszymi piłkarzami. Ale przyszła w końcu  84 min. meczu, w której na indywidualną akcję zdecydował się D. Słabikowski. Bardzo dynamicznie wbiegł z piłka w pole karne gdzie został sfaulowany przez jednego z obrońców. Sędzia bez wahania wskazał na ,, jedenastkę’’, którą pewnym strzałem na bramkę zamienił M. Górzyński. Do końca meczu wynikł nie uległ już zmianie i dzięki temu Rezerwy mogły dopisać sobie kolejne trzy punkty, dzięki którym wskoczyli na czwarte miejsce w tabeli.

W następnym tygodniu – również w niedzielę o 14.00- podejmować będą drużynę Pomienia Nekla i już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na to ciekawie zapowiadające się spotkanie.

Ze Szturmem zagrali : M. Garstkiewicz, K. Gołębiewski, F. Lesiński, W. Kozłowski, J. Chraplak, M. Łoniewski, D. Słabikowski, Ł. Żegleń, M. Stolecki ( 62’ A. Kluczyński ), T. Ceglewski, M. Górzyński.

Najnowsze aktualności

  • 19.02.2024

    Orlicy młodsi grali z KKS-em (2014)

    W sobotę na średzkim boisku hokejowym zespół orlików młodszych (rocznik 2014) w ramach gry kontrolnej zmierzył się z rówieśnikami reprezentującymi KKS 1925 Kalisz.

  • 19.02.2024

    Halowy trójmecz orlików (2013)

    W sobotę zespół orlików starszych prowadzony przez Macieja Sikorskiego i Macieja Bartkowiaka wziął udział w towarzyskim trójmeczu rozegranym w hali w Kostrzynie. Rywalami Polonistów byli AP Maratończyk Brzeźno 2012 oraz zespół dziewczyn Olympic Śrem 2011.

  • 19.02.2024

    Mocne granie na koniec obozu

    Na zakończenie zimowego zgrupowania w Opalenicy piłkarze Polonii Środa rozegrali dwie gry kontrolne. Rywalami średzkiego zespołu był niemiecki SV Dobern i Lipno Stęszew.

  • 16.02.2024

    Kolejne sparingi zespołów seniorskich

    Kolejny pracowity weekend przed zespołami seniorskimi Polonii Środa Wielkopolska przygotowującymi się do zbliżającej się coraz większymi krokami rundy wiosennej sezonu 2023/24. Zespół kobiet wraca ze zgrupowania, a zespoły męskie rozegrają spotkania towarzyskie.

  • 16.02.2024

    Wysokie zwycięstwo w Swarzędzu (2013)

    W niedzielę o godzinie 8:00 na sztucznej murawie w Swarzędzu zespół Polonii Środa 2013 mierzył się z miejscową Unią. Aż sześć bramek strzelił Jakub Przybyłek, po trzy razy trafiali Paweł Szumski i Sebastian Ciszewicz, a po jednej bramce strzelili Krystian Kasprzak oraz Karol Maleszka.

  • 15.02.2024

    Nowy Złoty Sponsor Polonii Środa

    Z ogromną radością ogłaszamy, że Chemia S.A. dołączyła do naszej rodziny jako złoty sponsor.  Podpisaliśmy właśnie umowę sponsorską, a materiały reklamowe Chemii S.A. zagoszczą na naszym stadionie, dodając nowy blask naszemu otoczeniu. Dziękujemy serdecznie za okazane nam zaufanie. Cieszymy się, że firma o tak długiej tradycji i renomie wybrała naszą drużynę. To dla nas ogromny zaszczyt móc współpracować z partnerem, który cieszy się opinią jednej z najbardziej dynamicznych i uznanych hurtowni w makroregionie Wielkopolski. Firma rozwija się prężnie, a jej sukces to efekt zaangażowanej pracy zespołu profesjonalistów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Chemia S.A. zawsze dąży do zapewnienia usług najwyższej jakości. Dlatego jesteśmy pewni, że ta współpraca przyniesie obopólne korzyści i wzmocni nasze wspólne cele.

  • 15.02.2024

    Sparingowa przegrana trampkarzy (2010)

    W sobotę trampkarze młodsi Polonii (rocznik 2010 II) rozegrali kolejny mecz sparingowych, tym razem na boisku w Zielnikach mierząc się z AMP Poznań. W wyrównanym pojedynku skuteczniejsi okazali się goście z Poznania, którzy wygrali 5:3 z zespołem Patryka Słomczyńskiego.

  • 15.02.2024

    Rezerwy Lecha lepsze o jedną bramkę

    W środowe przedpołudnie na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Opalenicy piłkarze Polonii Środa spotkali się z drugim zespołem Lecha Poznań. Po bardzo ciekawym meczu poloniści ulegli wyżej notowanemu rywalowi 0:1.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.