20.05.2019
Trzy bramki orlików (2008)W sobotnie południe pierwsze spotkanie rundy rewanżowej zagrali Orlicy starsi naszego klubu. Tym razem rywalem naszego zespołu był zespół Błękitnych Owińska.
Młodzi poloniści od początku spotkania chcieli zmazać plamę po pierwszym meczu w którym przegrali 4:2 i z mocnym animuszem rozpoczęli spotkanie. Już w pierwszej okazji bramkowej wyszli na prowadzenie za sprawa Adama Pawlaczyka. Młodzi średzinie dalej stwarzali sobie okazje bramkowe, lecz ciągle brakowało skuteczności, kontrolując przy tym spotkanie. Na dwubramkowe prowadzenie po ładnej indywidualnej akcji wyprowadza nas Eryk Popis. Gdy zbliżał się już koniec połowy miejscowi korzystają z naszej niefrasobliwości w obronie i łapią kontakt.
Początek drugiej połowy znowu należy do Polonii, a na dodatek trzecia bramkę zdobywa Olek Pawlaczuk i wprowadza w nasze szeregi jeszcze większy spokój. Do końca meczu mamy jeszcze kilka uderzeń w poprzeczkę, słupek ale piłka nie chciała już wpadać do bramki. Ostatecznie Polonia wygrywa 3:1. 3Był to na pewno dobry mecz polonistów, którzy przy lepszej skuteczności mogliby wygrać to spotkanie zdecydowanie wyżej.
Polonia wystąpiła w składzie: Mielcarek-Łopatka, Pawlaczuk Popis, Ratajczak, Cichowlas, Pawlaczyk, Nowak, Mikolajczak, Śliwiński.
Najnowsze aktualności
-
19.05.2012
Porażka rezerw w Książu Wlkp.
W sobotnie popołudnie 19 maja zespół rezerw udał się na kolejny mecz ligowy do Książa Wlkp. Po przecietnej pierwszej odsłonie oraz bardzo dobrej drugiej nasz zespół uległ miejsowej Pogoni 3:2, przegrywając do przerwy 3:1. Bramki dla Polonii zdobyli w 5 minucie debiutant Maciej Polody oraz w 53 minucie Dominik Baziór. W zespole rezerw zadebiutowało w meczu kilku nowych zawodników, w tym dwóch graczy z juniorów młodszych, którzy zaliczyli bardzo dobre zawody.
-
19.05.2012
Minimalna przegrana młodzików
W sobotę 19 maja na boisku w Środzie Wlkp. zespół młodzików rozegrał kolejne spotkanie mistrzowskie. Tym razem nasi zawodnicy wystąpili jako goście prtzeciwko drużynie Warty Poznań. Po bardzo ciekawym i emocjonującym spotkaniu Poloniści przegrali mecz 2:1 (1:0).























































