21.01.2012
Trenują i testują nowychW dniu dzisiejszym piłkarze średzkiej Polonii odbyli kolejny trening w ramach przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2011/12 III ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej.
Tym razem nasi piłkarze trenowali na bocznym boisku OSiR-u. Głównym tematem zajęć były biegi kondycyjne. Nad całością czuwał duet trenerski naszego zespołu Jacek Nowaczyk i Tomasz Bekas. W treningu wziął udział także nowy zawodnik który przebywa na testach w naszym zespole. Jest to napastnik rodem z Nigerii Stanley Chiedozie Ojego. Ten 21 letni zawodnik w poprzedniej rundzie reprezentował barwy IV ligowego zespołu Czarni Browar Witnica w którym w piętnastu meczach zdobył trzy bramki. Zawodnik ten w swoim CV może też pochwalić się występami w młodzieżowych zespołach Polonii Warszawa.
Stanley będzie trenował z naszym zespołem jeszcze w przyszłym tygodniu, pojedzie także na towarzyskie spotkanie Polonii z Pogonią Barlinek które odbędzie się 28 stycznia w Wągrowcu. Po tym meczu będziemy wiedzieć coś więcej o tym zawodniku i wtedy też podejmiemy decyzję co do jego przydatności w naszym zespole – mówi Jacek Nowaczyk trener Polonii Środa.
Przypomnijmy że właśnie zwiększenie konkurencji w przedniej formacji naszej drużyny będzie priorytetem co do ewentualnych przyszłych ruchów transferowych.
Zdjęcia z sobotniego treningu można obejrzeć tutaj. Wykonał je tradycyjnie Czesław Kościelski.
Najnowsze aktualności
-
26.07.2012
Sparing rezerw w Miłosławiu
Już w najbliższy piątek drużyna rezerw Polonii Środa Wielkopolska spotka się w meczu towarzyskim z spadkowiczem z Klasy Okręgowej Orlikiem Miłosław.
-
25.07.2012
Galeria: Polonia Środa - Centra Ostrów
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z dzisiejszego meczu towarzyskiego Polonii Środa z Centrą Ostrów Wielkopolski. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem polonistów w stosunku 2:1.
-
25.07.2012
Statystyki z meczu Polonia Środa - Centra Ostrów
W środowe popołudnie piłkarze Polonii Środa pokonali na własnym boisku Centrę Ostrów Wielkopolski w meczu towarzyskim. Statystyki wskazują na zdecydowaną przewagę średzkiej drużyny.
-
25.07.2012
Polonia Środa - Centra Ostrów 2:1
W dzisiejszym meczu towarzyskim piłkarze średzkiej Polonii pokonali na własnym boisku czwartoligową Centrę Ostrów Wielkopolski 2:1. Bramki dla średzian zdobyli Maciej Kononowicz oraz Jakub Wiśniewski natomiast dla gości Grzegorz Korecki.

























































