04.08.2014
Trenują bez względu na warunkiGrupa amatorów biegania, z pod znaku średzkiej Polonii trenuje w każdą niedzielę, bez względu na warunki atmosferyczne. Niestraszne palące słońce, wysoka temperatura, a nawet ulewny deszcz, w którym przyszło im kończyć w zeszłą niedzielę 3 sierpnia bieg. W tych uciążliwych warunkach zawodnicy szlifują formę przed zbliżającymi się startami. Biegacze średzkiego klubu w najbliższym czasie wezmą udział w Pilskim i Gnieźnieńskim półmaratonie, a niektórzy przygotowują się do poznańskiego maratonu, który wystartuje w połowie października. O ich startach na pewno napiszemy na naszej stronie.

Różny poziom zaawansowania średzkich biegaczy sprawia, że trasy i tempo biegu dopasowywane są do możliwości wszystkich uczestników. Kto chciałby spróbować swoich sił w grupie , proszony jest o kontakt telefoniczny pod numerami telefonu: 605337151 lub 667907432.
Najnowsze aktualności
-
30.10.2011
Udany rewanż młodzików
Ostatni mecz ligowy w tej rundzie młodzicy Polonii Środa rozegrali na własnym boisku w sobotę 29 października. Stawką pojedynku z UKS Szóstka Śrem była walko o II pozycję w tabeli, dającą możliwość gry na wiosnę w grupie mistrzowskiej. Nasi młodzi gracze stanęli na wysokości zadania i pokonali rywala 3:1. Był to udany rewanż za porażkę miesiąc temu w Śremie, a na dodatek zwycięstwo to było pierwszym w historii pojedynków tych zespołów.























































