04.08.2014
Trenują bez względu na warunkiGrupa amatorów biegania, z pod znaku średzkiej Polonii trenuje w każdą niedzielę, bez względu na warunki atmosferyczne. Niestraszne palące słońce, wysoka temperatura, a nawet ulewny deszcz, w którym przyszło im kończyć w zeszłą niedzielę 3 sierpnia bieg. W tych uciążliwych warunkach zawodnicy szlifują formę przed zbliżającymi się startami. Biegacze średzkiego klubu w najbliższym czasie wezmą udział w Pilskim i Gnieźnieńskim półmaratonie, a niektórzy przygotowują się do poznańskiego maratonu, który wystartuje w połowie października. O ich startach na pewno napiszemy na naszej stronie.

Różny poziom zaawansowania średzkich biegaczy sprawia, że trasy i tempo biegu dopasowywane są do możliwości wszystkich uczestników. Kto chciałby spróbować swoich sił w grupie , proszony jest o kontakt telefoniczny pod numerami telefonu: 605337151 lub 667907432.
Najnowsze aktualności
-
23.01.2012
II miejsce młodzików na turnieju w Kórniku
W sobotę 21 stycznia zespół młodzików wziął udział w Turnieju Piłki Nożnej Rocznika 2000 „KOTWICA” CUP 2012. Zawody w których wzięło udział 10 zespołów odbyły się na nowej hali sportowej w Kórniku. Poloniści po bardzo emocjonującym i stojącym na wysokim poziomie finale, w którym ulegli 1:2 drużynie Tarnowiaka Tarnowo Podgórne, zajęli II miejsce.





















































