04.08.2014
Trenują bez względu na warunkiGrupa amatorów biegania, z pod znaku średzkiej Polonii trenuje w każdą niedzielę, bez względu na warunki atmosferyczne. Niestraszne palące słońce, wysoka temperatura, a nawet ulewny deszcz, w którym przyszło im kończyć w zeszłą niedzielę 3 sierpnia bieg. W tych uciążliwych warunkach zawodnicy szlifują formę przed zbliżającymi się startami. Biegacze średzkiego klubu w najbliższym czasie wezmą udział w Pilskim i Gnieźnieńskim półmaratonie, a niektórzy przygotowują się do poznańskiego maratonu, który wystartuje w połowie października. O ich startach na pewno napiszemy na naszej stronie.

Różny poziom zaawansowania średzkich biegaczy sprawia, że trasy i tempo biegu dopasowywane są do możliwości wszystkich uczestników. Kto chciałby spróbować swoich sił w grupie , proszony jest o kontakt telefoniczny pod numerami telefonu: 605337151 lub 667907432.
Najnowsze aktualności
-
07.04.2012
Wygrana młodzików z Jedynką Luboń
W Wielki Czwartek 5 kwietnia zespół młodzików rozegrał drugie w tym roku spotkanie mistrzowskie. Nasi zawodnicy udali się do Lubonie na mecz z miejscową Jedynką. Po przeciętnym spotkaniu Poloniści wygrali z gospodarzami w najmniejszym wymiarze 2:1.



























































