04.08.2014
Trenują bez względu na warunkiGrupa amatorów biegania, z pod znaku średzkiej Polonii trenuje w każdą niedzielę, bez względu na warunki atmosferyczne. Niestraszne palące słońce, wysoka temperatura, a nawet ulewny deszcz, w którym przyszło im kończyć w zeszłą niedzielę 3 sierpnia bieg. W tych uciążliwych warunkach zawodnicy szlifują formę przed zbliżającymi się startami. Biegacze średzkiego klubu w najbliższym czasie wezmą udział w Pilskim i Gnieźnieńskim półmaratonie, a niektórzy przygotowują się do poznańskiego maratonu, który wystartuje w połowie października. O ich startach na pewno napiszemy na naszej stronie.

Różny poziom zaawansowania średzkich biegaczy sprawia, że trasy i tempo biegu dopasowywane są do możliwości wszystkich uczestników. Kto chciałby spróbować swoich sił w grupie , proszony jest o kontakt telefoniczny pod numerami telefonu: 605337151 lub 667907432.
Najnowsze aktualności
-
27.05.2013
Żaki najlepsze na turnieju o Puchar Borówca
Zaledwie jeden dzień po zwycięskim meczu na szczycie w Otuszu najmłodsza drużyna Polonii wzięła udział w sobotę w turnieju o Puchar Borówca.
-
27.05.2013
Podsumowanie 27. kolejki III ligi
W sobotę i niedzielę rozegrana została 27. Kolejka spotkań trzeciej ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej.
-
27.05.2013
Skrót mecz rezerw z Poznaniem FC
Zapraszamy do obejrzenia skrótu wideo z niedzielnego meczu rezerw Polonii Środa Wielkopolska z zespołem Poznań FC. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1.
-
26.05.2013
Wyniki 27. kolejki III ligi
Dziś zakończona została 27. kolejka rozgrywek o mistrzostwo III ligi. W jednym niedzielnym meczu Wda Świecie wygrała na własnym terenie z Polonią Leszno 2:0.
-
26.05.2013
Wysokie zwycięstwo dziewczyn
W pierwszym meczu rewanżowym na wiosnę piłkarki Polonii Środa Wielkopolska wysoko pokonały na wyjeździe Zjednoczone Kaczory aż 6:1.
-
26.05.2013
Rezerwy na remis, ale pewne udziału w barażach
W zaległym meczu 23. kolejki poznańskiej klasy A rezerwy Polonii Środa Wielkopolska zremisowały na własnym boisku z zespołem Poznań FC 1:1.
-
26.05.2013
Zwycięstwo żaków w meczu na szczycie
W piątkowe popołudnie Żaki naszej Polonii wyjechały na bardzo ważny mecz do Otusza. Zespół Średzkiej Polonii podejmował gospodarza meczu Skrę Otusz a zarazem lidera tej grupy. Jednak punktów na koncie Skra miała tyle samo, co nasza Polonia, lecz miała lepszy bilans bramkowy. Zwycięzca tego pojedynku objąłby samotnie fotel lidera. W pierwszym meczu tych drużyn przypomnijmy po bardzo zaciętym pojedynku w Środzie padł remis 3-3. Zapowiadało się, zatem ciekawe widowisko.





















































