20.12.2011
Trenerzy Polonii się szkoląW sobotni południe Średzcy trenerzy w składzie – Jacek Nowaczyk, Marcin Leciej, Mariusz Kułak oraz Andrzej Ziaja, wybrali się na szkolnie podnoszące kwalifikacje do miejscowości Racot. Szkolenie miało na celu dokształcenie oraz wprowadzenie nowinek w treningach piłkarskich. Wiedzę teoretyczną na tym szkoleniu przekazywali uczestnikom między innymi trener takich drużyn jak Cracovia, Zagłębie Lubin oraz asystent Leo Benhakera w reprezentacji Polski - Rafał Ulatowski. Wiedzę przy szkoleniu bramkarzy przekazywał Andrzej Dawidziuk – obecny dyrektor sportowy Lecha Poznań, oraz trener bramkarzy reprezentacji Polski oraz Lecha Poznań. Na temat szkolenia obrońców informacje prezentował trener Mariusz Rumak który w chwili obecnej jest zastępcą Jose Maria Bakero w Lechu Poznań.
Szkolenie na pewno było bardzo przydatne w dalszym szkoleniu piłkarzy w klubie Polonii Środa, aby ich umiejętności były w dalszym ciągu podnoszone.
Najnowsze aktualności
-
29.04.2012
Kolejne zwycięstwo młodzików
W sobotę 28 kwietnia o godz. 11.00 na własnym boisku zespół młodzików rozegrał VI kolejkę spotkań w ramach grupy mistrzowskiej D-2. Przeciwnikiem naszych młodych zawodników była drużyna Unii Swarzędz. Mecz zakończył się zasłużonym zwycięstwem Polonistów 3:0 (2:0). Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Maciej Chudy - 2 oraz Kacper Gołębiewski.





















































