20.12.2011
Trenerzy Polonii się szkoląW sobotni południe Średzcy trenerzy w składzie – Jacek Nowaczyk, Marcin Leciej, Mariusz Kułak oraz Andrzej Ziaja, wybrali się na szkolnie podnoszące kwalifikacje do miejscowości Racot. Szkolenie miało na celu dokształcenie oraz wprowadzenie nowinek w treningach piłkarskich. Wiedzę teoretyczną na tym szkoleniu przekazywali uczestnikom między innymi trener takich drużyn jak Cracovia, Zagłębie Lubin oraz asystent Leo Benhakera w reprezentacji Polski - Rafał Ulatowski. Wiedzę przy szkoleniu bramkarzy przekazywał Andrzej Dawidziuk – obecny dyrektor sportowy Lecha Poznań, oraz trener bramkarzy reprezentacji Polski oraz Lecha Poznań. Na temat szkolenia obrońców informacje prezentował trener Mariusz Rumak który w chwili obecnej jest zastępcą Jose Maria Bakero w Lechu Poznań.
Szkolenie na pewno było bardzo przydatne w dalszym szkoleniu piłkarzy w klubie Polonii Środa, aby ich umiejętności były w dalszym ciągu podnoszone.
Najnowsze aktualności
-
06.05.2012
Zwycięstwo młodzików w Wagrowcu
W sobotę 5 maja zespół młodzików rozpoczął rundę rewanżową w grupie mistrzowskiej D-2 meczem wyjazdowym z Nielbą Wągrowiec. Przy bardzo gorącej i parnej aurze nasi młodzi zawodnicy spisali się bardzo dobrze pokonując rywala 1:0. Zwycięską bramkę dla Polonii zdobył w 20 minucie meczu Maciej Chudy.





















































