20.12.2011
Trenerzy Polonii się szkoląW sobotni południe Średzcy trenerzy w składzie – Jacek Nowaczyk, Marcin Leciej, Mariusz Kułak oraz Andrzej Ziaja, wybrali się na szkolnie podnoszące kwalifikacje do miejscowości Racot. Szkolenie miało na celu dokształcenie oraz wprowadzenie nowinek w treningach piłkarskich. Wiedzę teoretyczną na tym szkoleniu przekazywali uczestnikom między innymi trener takich drużyn jak Cracovia, Zagłębie Lubin oraz asystent Leo Benhakera w reprezentacji Polski - Rafał Ulatowski. Wiedzę przy szkoleniu bramkarzy przekazywał Andrzej Dawidziuk – obecny dyrektor sportowy Lecha Poznań, oraz trener bramkarzy reprezentacji Polski oraz Lecha Poznań. Na temat szkolenia obrońców informacje prezentował trener Mariusz Rumak który w chwili obecnej jest zastępcą Jose Maria Bakero w Lechu Poznań.
Szkolenie na pewno było bardzo przydatne w dalszym szkoleniu piłkarzy w klubie Polonii Środa, aby ich umiejętności były w dalszym ciągu podnoszone.
Najnowsze aktualności
-
12.06.2012
Młodzicy zostali vi-ce mistrzami okręgu
W niedzielę 10 czerwca zespół młodzików rozegrał kolejne spotkanie w grupie mistrzowskiej. Tym razem na boisko w Środzie zawitała drużyna Polonii Chodzież. Po ciekawym meczu nasi zawodnicy zasłużenie pokonali gości 4:2. Tym samym Poloniści zrewanżowali się rywalom za porażkę 2:4 w Chodzieży. Zwycięstwo to także zapewniło naszym młodym graczom zajęcie na koniec rozgrywek II miejsca w tabeli w grupie mistrzowskiej, a tym samym zdobycie vi-ce mistrzostwa okręgu młodzików D-2, mimo iż do rozegrania został jeszcze jeden zaległy mecz z Błękitnymi Owińska.






















































