20.12.2011
Trenerzy Polonii się szkoląW sobotni południe Średzcy trenerzy w składzie – Jacek Nowaczyk, Marcin Leciej, Mariusz Kułak oraz Andrzej Ziaja, wybrali się na szkolnie podnoszące kwalifikacje do miejscowości Racot. Szkolenie miało na celu dokształcenie oraz wprowadzenie nowinek w treningach piłkarskich. Wiedzę teoretyczną na tym szkoleniu przekazywali uczestnikom między innymi trener takich drużyn jak Cracovia, Zagłębie Lubin oraz asystent Leo Benhakera w reprezentacji Polski - Rafał Ulatowski. Wiedzę przy szkoleniu bramkarzy przekazywał Andrzej Dawidziuk – obecny dyrektor sportowy Lecha Poznań, oraz trener bramkarzy reprezentacji Polski oraz Lecha Poznań. Na temat szkolenia obrońców informacje prezentował trener Mariusz Rumak który w chwili obecnej jest zastępcą Jose Maria Bakero w Lechu Poznań.
Szkolenie na pewno było bardzo przydatne w dalszym szkoleniu piłkarzy w klubie Polonii Środa, aby ich umiejętności były w dalszym ciągu podnoszone.
Najnowsze aktualności
-
26.07.2012
Sparing rezerw w Miłosławiu
Już w najbliższy piątek drużyna rezerw Polonii Środa Wielkopolska spotka się w meczu towarzyskim z spadkowiczem z Klasy Okręgowej Orlikiem Miłosław.
-
25.07.2012
Galeria: Polonia Środa - Centra Ostrów
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z dzisiejszego meczu towarzyskiego Polonii Środa z Centrą Ostrów Wielkopolski. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem polonistów w stosunku 2:1.
-
25.07.2012
Statystyki z meczu Polonia Środa - Centra Ostrów
W środowe popołudnie piłkarze Polonii Środa pokonali na własnym boisku Centrę Ostrów Wielkopolski w meczu towarzyskim. Statystyki wskazują na zdecydowaną przewagę średzkiej drużyny.
-
25.07.2012
Polonia Środa - Centra Ostrów 2:1
W dzisiejszym meczu towarzyskim piłkarze średzkiej Polonii pokonali na własnym boisku czwartoligową Centrę Ostrów Wielkopolski 2:1. Bramki dla średzian zdobyli Maciej Kononowicz oraz Jakub Wiśniewski natomiast dla gości Grzegorz Korecki.

























































