OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

23.06.2025

Trampkarze zakończyli zwycięstwem (2011)

Wyjazdowym zwycięstwem sezon zakończyła Polonia 2011 II, która wygrała 4:1 (2:0) z zespołem Lecha Poznań/Luboń. Bramki dla Polonii strzelali Oskar Różewicz, Wojciech Śnitko - dwie oraz Marcel Łuczak. Drużyna Mateusza Zawalskiego i Adriana Wojtysiaka zakończyła sezon na 5. miejscu w sezonie 2025/2026 będzie rywalizować w 2. lidze okręgowej.

Polonia 2011 II: 1. liga okręgowa C2, gr. 1
18 czerwca 2025, godz. 17:00 - Luboń
Lech Poznań/Luboń 1:4 (0:2) Polonia II Środa Wielkopolska
Filip Zakrzewski 80+2 - Oskar Różewicz 1, Wojciech Śnitko 39, 60, Marcel Łuczak 80+1

Polonia: 1. Filip Błociszewski - 5. Filip Majchrzak, 10. Kacper Pauter, 11. Antoni Kaus, 17. Jeremiasz Wesołowski, 24. Jan Marciniak, 29. Giovani Henriquez-Gajda, 31. Mateusz Szklarski, 49. Oskar Różewicz, 66. Krzysztof Kaźmierczak, 99. Adam Jankowski. Grali także: 7. Ignacy Ucinek, 13. Wojciech Śnitko, 19. Marcel Łuczak, 22. Igor Nowak, 23. Kuba Kucharski, 25. Jędrzej Słomczyński, 27. Michał Cwojdzinski. Trenerzy: Mateusz Zawalski oraz Adrian Wojtysiak.


Tabela końcowa:

1. liga okręgowa C2, gr. 1 (2011)
  Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1. Avia Kamionki 14 65:30 35
2. Canarinhos II Skórzewo 14 63:30 33
3. Koziołek Poznań 14 74:40 29
4. Talent Poznań 14 56:44 20
5. Polonia II Środa Wielkopolska 14 41:80 14
6. Mieszko II Gniezno 14 38:66 11
7. Lech Poznań/Luboń 14 28:44 10
8. MKS Trzemeszno 14 38:69 9

 

Najnowsze aktualności

  • 24.03.2026

    Akademia: Zapowiedź (24.03.2026)

    Kalendarz meczów ligowych drużyn akademii w dniu 24 marca 2026.

  • 23.03.2026

    Akademia: Rozgrywki dziecięce WZPN (21/22.03.2026)

    Raport z dziecięcych rozgrywek bezwynikowych WZPN drużyn akademii w dniach 21/22 marca 2026.

  • 23.03.2026

    Triumf orlików w Hary Cup (2016)

    Polonia 2016 miniony weekend spędziła w Łodzi, gdzie wzięła udział w turnieju Hary Cup. Nasi zawodnicy pod wodzą Pawła Hoffmanna spisali się doskonale i okazali się najlepsi w stawce jedenastu drużyn, a najlepszem bramkarzem turnieju został Tobiasz Wesołowski! Poza udziałem w turnieju nasi orliczy mieli okazję z trybun obejrzeć spotkanie pierwszej ligi ŁKS Łódź - Ruch Chorzów.

  • 23.03.2026

    Turniejowe granie w Błażejewku (2012)

    Polonia 2012 w weekend uczestniczyła w turnieju z cyklu Pro-Turnieje, który rozgrywany był w Błażejewku. Nasz zespół rozegrał pięć meczów, pokonując Avię Kamionki, Śląsk Wrocław i MUKS 11 Zielona Góra, a przegrywając z FC Wrocław Academy i Wartą Poznań. Druga drużyna rocznika 2012 rozegrała mecz 2. ligi okręgowej C2 z Orlikiem Mosina, który zakończył się bezbramkowym remisem.

  • 23.03.2026

    Skuteczni młodzicy (2013)

    Weekend był bardzo udany dla młodzików z rocznika 2013. Pierwsza drużyna wygrała aż 7:0 (4:0) mecz 1. ligi wojewódzkiej D1 z Fair-Play Złotów. Cztery gole zaaplikował rywalom Ksawery Siejak, dwa razy trafił Jakub Przybyłek, a raz Adam Stachowski. Dobrze spisała się też druga drużyna grająca w 2. lidze okręgowej. Poloniści na boisku treningowym pokonali 3:2 (0:1) z Lechem Poznań/Gniezno. Gole strzelali Denys Bakulin, Ksawery Adaszak oraz Szymon Jagodziński.

  • 23.03.2026

    U siebie ze zmiennym szczęściem (2011)

    Dwa mecze w miniony weekend rozegrała Polonia 2011. W piątek zespół Mateusza Zawalskiego i Adriana Wojtysiaka wygrała 3:2 (2:2) ze Spartą Złotów po golach Mikołaja Podlaka, Huberta Kowalskiego i Wojciecha Śnitki. W niedzielę natomiast Poloniści prowadzili już 2:0 po golach Adama Jankowskiego i Kuby Kucharskiego, ale jednak przegrali 2:4 z Unią Swarzędz.

  • 23.03.2026

    Pierwsze zwycięstwo juniorów (2010)

    Pierwsze zwycięstwo w rundzie wiosennej wywalczyła Polonia 2010. Nasz zespół na wyjeździe pokonał 2:0 (2:0) po golach Dawida Ebelewicza i Borysa Jarki. Mniej szczęścia miał drugi zespół także rywalizujący w 1. lidze wojewódzkiej B2. Poloniści prowadzili do przerwy po trafieniu Krzysztofa Chudego, ale ostatecznie przegrali 1:2 z Mieszkiem Gniezno.

  • 23.03.2026

    Pewne zwycięstwo juniorów z SKP (2009)

    W sobotę Polonia 2009 odniosła pewne domowe zwycięstwo z SKP Słupca w 1. lidze wojewódzkiej B1. Nasz zespół już po kwadransie prowadził 2:0, a przed przerwą podwyższył jeszcze prowadzenie. Do siatki trafiali dwukrotnie Tymoteusz Torzewski oraz Bartosz Szczepaniak. W drugiej połowie gole już nie padły i Polonia zasłużenie zainkasowała komplet punktów.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.