OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

17.02.2014

Trampkarze zagrali w Wągrowcu

To był już przedostatni turniej halowy , w którym wzięli udział nasi trampkarze. Tym razem udali się  w sobotę 15 lutego  do Wągrowca, aby tam zmierzyć się z czołowymi zespołami naszego Okręgu ale nie tylko. 

Zagrały tam bowiem : Warta Poznań, Kopernik Poznań, Dwa Zespoły Nielby , MOSIR Piła, Gwiazda Bydgoszcz i Polonia Środa. Turniej rozegrano systemem ,,każdy z każdym’’, a mecz trwał 14 min . Nasz zespół był świeżo po zakończeniu obozu i w tych zawodach widać było brak świeżości i błysku w jego postawie. Po trzech remisach – z Wartą 1 :1, Gwiazdą 1 : 1 i Nielbą i 1: 1 oraz trzech minimalnych porażkach z – Kopernikiem 2 : 3, Nielbą II 2 : 3 i Mosir-em Piła 1:2 Poloniści zajęli dopiero siódme miejsce . Bramki dla Polonistów strzelali : B. Bartkowiak -4, G. Małolepszy -3, R. Szymczak -1. Ten wynik trampkarze osiągnęli ,, na własne życzenie”, bo każdy z tych meczów byli w stanie przy lepszej skuteczności wygrać. Mimo wszystko potrafili stworzyć sobie kilka dogodnych sytuacji pod bramką przeciwnika ale często brakowało im zimnej krwi w ich wykończeniu. Przed nimi ostatni turniej halowy – tym razem gospodarzem będzie Kopernik Poznań- i zobaczymy czy tym razem na ,,świeżości’’ +ich gra i skuteczność będą lepsze. Od marca drużyna ma już zaplanowane cztery mecze kontrolne z silnymi rywalami , aby jak najlepiej wystartować w rozgrywkach Grupy Mistrzowskiej.

W Wągrowcu zagrali:

F. Górski, K. Szymczak, K. Gołębiewski, R. Szymczak, W. Dominiczak, B. Bartkowiak, G. Małolepszy, F. Radek, Ł. Buczma.

Ostateczna kolejność turnieju :
1.Nielba II Wągrowiec
2.Kopernik Poznań
3.Mosir Piła
4.Nielba I Wągrowiec
5.Warta Poznań
6.Gwiazda Bydgoszcz
7.Polonia Środa

Najnowsze aktualności

  • 12.11.2022

    Lider pokonany

    W ostatnim meczu wyjazdowym rundy jesiennej piłkarze Polonii Środa mierzyli się z liderem ligowych rozgrywek Gedanią Gdańsk. Niesamowity beniaminek z Gdańska to trudny rywal mający w swojej kadrze doświadczonych graczy a więc zanosiło się na ciężki i trudny mecz.

  • 10.11.2022

    Akademia: Harmonogram meczów (12-13 listopada)

    Przed młodzieżą Polonii przedostatni już ligowy weekend, w którym nie zabraknie emocji.

    Pierwotnie zaplanowany na niedzielę mecz barażowy trampkarzy starszych z Sucharami Suchy Las został odwołany, ponieważ UKS AP Reissa Poznań odwołał się od walkowera. Rywala i termin meczu poznamy po decyzji Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.

    Juniorzy młodsi zagrają w sobotę z KKS-em 1925 Kalisz, nasi zawodnicy potrzebują zwycięstwa, aby zapewnić sobie zwycięstwo w rozgrywkach. Trampkarze młodsi zagrają natomiast na Nowym Stadionie CSiR z Poznańską 13 Poznań.

  • 11.11.2022

    Transmisja z Gdańska

    Zapraszamy Was na transmisję meczu 16 kolejki III ligi grupy 2 w którym piłkarze Polonii Środa zmierzą się z liderem ligowej tabeli Gedanią Gdańsk. Początek transmisji o godzinie 11:50.

    Sponsorami transmisji są PHU Kicińscy i PROBRUK Grzegorz Dydymski.

    Realizacja transmisji:

    PoloniaTV

  • 08.11.2022

    Turniej ligowy żaków (2014)

    W sobotę 5 listopada podopieczni trenerów Radosława Piotrowskiego i Macieja Sikorskiego rozegrali mecze w ramach ostatniego już jesiennego turnieju ligowego Wielkopolskiego ZPN. Gospodarzem rozgrywek była Warta Śrem.

  • 08.11.2022

    Gra wewnętrzna orlików (2013)

    W sobotę w ramach gry weekendowej orlicy młodsi Polonii rozegrali grę wewnętrzną na orliku przy ulicy Lipowej.

  • 08.11.2022

    Lokum przedłuża współpracę z Polonią Środa

    W bieżącej działalności stawiają sobie za cel budowę mieszkań i domów, które cechują się atrakcyjną lokalizacją, nowoczesnym wykończeniem i przestronnością. Biorąc odpowiedzialność za lokalne otoczenie wspierają także sport. Właśnie dlatego Lokum zdecydował się przedłużyć współpracę z Polonią Środa. Dziękujemy!

  • 07.11.2022

    Drugie miejsce w Athletic Cup (2012)

    Polonia Środa Wielkopolska zajęła drugie miejsce w turnieju orlików starszych Athletic Cup w Nowej Rudzie! Młodzi Poloniści w decydującym meczu przegrali 1:2 z FC Wrocław Academy, ale wyprzedzili m.in. Śląsk Wrocław, czy Falubaz Zielona Góra.

  • 07.11.2022

    3. miejsce młodziczek w lidze (2010)

    W niedzielę w Grodzisku Wielkopolskim odbył się finałowy turniej rozgrywek ligowych młodziczek. Nasze młode zawodniczki wygrały z Medykiem Konin, ale niestety przegrały z AZS UAM Poznań i Wartą Poznań, kończąc zawody na trzecim miejscu.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.