OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

17.02.2014

Trampkarze zagrali w Wągrowcu

To był już przedostatni turniej halowy , w którym wzięli udział nasi trampkarze. Tym razem udali się  w sobotę 15 lutego  do Wągrowca, aby tam zmierzyć się z czołowymi zespołami naszego Okręgu ale nie tylko. 

Zagrały tam bowiem : Warta Poznań, Kopernik Poznań, Dwa Zespoły Nielby , MOSIR Piła, Gwiazda Bydgoszcz i Polonia Środa. Turniej rozegrano systemem ,,każdy z każdym’’, a mecz trwał 14 min . Nasz zespół był świeżo po zakończeniu obozu i w tych zawodach widać było brak świeżości i błysku w jego postawie. Po trzech remisach – z Wartą 1 :1, Gwiazdą 1 : 1 i Nielbą i 1: 1 oraz trzech minimalnych porażkach z – Kopernikiem 2 : 3, Nielbą II 2 : 3 i Mosir-em Piła 1:2 Poloniści zajęli dopiero siódme miejsce . Bramki dla Polonistów strzelali : B. Bartkowiak -4, G. Małolepszy -3, R. Szymczak -1. Ten wynik trampkarze osiągnęli ,, na własne życzenie”, bo każdy z tych meczów byli w stanie przy lepszej skuteczności wygrać. Mimo wszystko potrafili stworzyć sobie kilka dogodnych sytuacji pod bramką przeciwnika ale często brakowało im zimnej krwi w ich wykończeniu. Przed nimi ostatni turniej halowy – tym razem gospodarzem będzie Kopernik Poznań- i zobaczymy czy tym razem na ,,świeżości’’ +ich gra i skuteczność będą lepsze. Od marca drużyna ma już zaplanowane cztery mecze kontrolne z silnymi rywalami , aby jak najlepiej wystartować w rozgrywkach Grupy Mistrzowskiej.

W Wągrowcu zagrali:

F. Górski, K. Szymczak, K. Gołębiewski, R. Szymczak, W. Dominiczak, B. Bartkowiak, G. Małolepszy, F. Radek, Ł. Buczma.

Ostateczna kolejność turnieju :
1.Nielba II Wągrowiec
2.Kopernik Poznań
3.Mosir Piła
4.Nielba I Wągrowiec
5.Warta Poznań
6.Gwiazda Bydgoszcz
7.Polonia Środa

Najnowsze aktualności

  • 09.02.2023

    Grali z Zawiszą i Chemikiem (2006)

    Podczas obozu juniorzy trenują dwa razy dziennie na boisku ze sztuczną nawierzchnią oraz pracują w siłowni, a ponadto korzystają z odnowy biologicznej. We wtorek i środę Poloniści zagrali dwa mecze kontrolne z zespołami występującymi w Centralnej Lidze Juniorów U-17, które można ocenić bardzo pozytywnie. W pierwszym meczu z Zawiszą Bydgoszcz nasza drużyna minimalnie przegrała 1:2, natomiast w drugim spotkaniu Poloniści pokonali Chemika Bydgoszcz 7:3. W piątek juniorzy zagrają jeszcze z Tucholanką Tuchola.

  • 08.02.2023

    Zagrali w Future Cup w Kaliszu (2015)

    W niedzielę drużyna żaków młodszych (rocznik 2015) udała się do Kalisza na turniej Future Cup. Poza Polonią w turnieju uczestniczyły zespoły: Warta Poznań, OKS 1926 Ostrów Wielkopolski, UKS AT Krotoszyn, KKS 1925 Kalisz, AS Amber Kalisz, Koźminecka AP, Calisia 14 Kalisz oraz gospodarz zawodów - Prosna Kalisz.

  • 08.02.2023

    Oświadczenie zarządu Sekcji Piłki Nożnej

    W dniu 2 lutego br.  Klub Sportowy Polonia otrzymał pismo z Wydziału Oświaty, Kultury i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Środzie Wielkopolskiej w sprawie dofinansowania działalności zespołów seniorskich w roku 2023.

  • 07.02.2023

    6. miejsce w Pro Future Cup (2012)

    W sobotę zespół orlików starszych (rocznik 2012) udał się na dwudniowy turniej Pro Future Cup do Warszawy. Poloniści zagrali łącznie 11 meczów i zajęli szóste wśród 23 zespołów.

  • 07.02.2023

    Remis z Zawiszą Bydgoszcz (2008)

    Przygotowująca się do gry w Centralnej Lidze Juniorów U-15 drużyna trampkarzy starszych (rocznik 2008) ma już za sobą pierwszą grę kontrolną podczas obozu w Bydgoszczy. Poloniści zremisowali 1:1 z przedstawicielem kujawsko-pomorskiej ligi wojewódzkiej - Zawiszą Bydgoszcz.

  • 07.02.2023

    Terminarz II ligi okręgowej młodzików starszych (2010)

    Wielkopolski Związek Piłki Nożnej opublikował terminarz II ligi okręgowej młodzików starszych (rocznik 2010). Drużyna prowadzona przez Łukasza Żeglenia i Radosława Piotrowskiego będzie rywalizować w grupie pierwszej. Rozgrywki wystartują 25 marca i potrwają do 25 czerwca.

  • 07.02.2023

    Terminarz II ligi okręgowej trampkarzy młodszych (2009)

    Rywalizująca w II lidze okręgowej drużyna trampkarzy młodszych (rocznik 2009) poznała terminarz gier w rundzie wiosennej sezonu 2022/2023. Podopieczni Miłosza Twardowskiego i Marcina Parusa, którzy będą beniaminkiem rozgrywek po awansie z III ligi okręgowej, trafili do grupy pierwszej. Rozgrywki wystartują 25 marca i potrwają do 25 czerwca.

  • 07.02.2023

    Zwycięstwo z Rawią Rawicz

    W niedzielę 05.02.2023 o godzinie 12.00 na boisku w Gostyniu  drużyna rezerw Polonii Środy rozegrała spotkanie towarzyskie z zespołem Rawii Rawicz występującym na co dzień w V lidze. Mecz zakończył się zwycięstwem Polonii 5-2. Bramki dla Polonii strzelili: Durueke K - 2, Mamedov A - 1, Janoś O - 1, Kaczmarek M - 1.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.