17.02.2014
Trampkarze zagrali w WągrowcuTo był już przedostatni turniej halowy , w którym wzięli udział nasi trampkarze. Tym razem udali się w sobotę 15 lutego do Wągrowca, aby tam zmierzyć się z czołowymi zespołami naszego Okręgu ale nie tylko.
Zagrały tam bowiem : Warta Poznań, Kopernik Poznań, Dwa Zespoły Nielby , MOSIR Piła, Gwiazda Bydgoszcz i Polonia Środa. Turniej rozegrano systemem ,,każdy z każdym’’, a mecz trwał 14 min . Nasz zespół był świeżo po zakończeniu obozu i w tych zawodach widać było brak świeżości i błysku w jego postawie. Po trzech remisach – z Wartą 1 :1, Gwiazdą 1 : 1 i Nielbą i 1: 1 oraz trzech minimalnych porażkach z – Kopernikiem 2 : 3, Nielbą II 2 : 3 i Mosir-em Piła 1:2 Poloniści zajęli dopiero siódme miejsce . Bramki dla Polonistów strzelali : B. Bartkowiak -4, G. Małolepszy -3, R. Szymczak -1. Ten wynik trampkarze osiągnęli ,, na własne życzenie”, bo każdy z tych meczów byli w stanie przy lepszej skuteczności wygrać. Mimo wszystko potrafili stworzyć sobie kilka dogodnych sytuacji pod bramką przeciwnika ale często brakowało im zimnej krwi w ich wykończeniu. Przed nimi ostatni turniej halowy – tym razem gospodarzem będzie Kopernik Poznań- i zobaczymy czy tym razem na ,,świeżości’’ +ich gra i skuteczność będą lepsze. Od marca drużyna ma już zaplanowane cztery mecze kontrolne z silnymi rywalami , aby jak najlepiej wystartować w rozgrywkach Grupy Mistrzowskiej.
W Wągrowcu zagrali:
F. Górski, K. Szymczak, K. Gołębiewski, R. Szymczak, W. Dominiczak, B. Bartkowiak, G. Małolepszy, F. Radek, Ł. Buczma.
Ostateczna kolejność turnieju :
1.Nielba II Wągrowiec
2.Kopernik Poznań
3.Mosir Piła
4.Nielba I Wągrowiec
5.Warta Poznań
6.Gwiazda Bydgoszcz
7.Polonia Środa
Najnowsze aktualności
-
27.02.2023
Remis z Krobianką
W sobotę 25 lutego drugi zespół Polonii Środa rozegrał kolejne spotkanie towarzyskie. Tym razem nasze rezerwy rywalizowały z Krobianką Krobia. Był to bardzo dobry mecz w wykonaniu naszego zespołu. Bardzo szybko potrafiliśmy przejść dzisiaj z obrony do ataku, jak i ustawić się na pozycjach po stracie piłki.
-
27.02.2023
Udana inauguracja kobiet
W sobotę 25 lutego na Stadionie Średzkim rozgrywki w Orlen I lidze kobiet wznowiły piłkarki Polonii Środa. W pierwszym wiosennym meczu polonistki podejmowały Bielawiankę Bielawa.
-
25.02.2023
Sprawdzian generalny na czwórkę
W ostatnim meczu towarzyskim piłkarze Polonii Środa podejmowali na boisku w Jarosławcu innego trzecioligowca Jarotę Jarocin. Dla obu zespołów był to sprawdzian generalny przed zbliżającymi się wielkimi krokami rozgrywkami rundy wiosennej trzeciej ligi.
-
23.02.2023
Przyjdź na mecz kobiet
Już w sobotę 25 lutego swoje rozgrywki w I lidze kobiet wznowią piłkarki Polonii Środa. Polonistki tym razem jako pierwszy zespół seniorski rozpoczynają rundę wiosenną w naszym klubie a w pierwszym meczu podopieczne Marka Gierałki i Marty Woźniak podejmą na własnym boisku Bielawiankę Bielawa.
-
23.02.2023
Ostatni sprawdzian z Jarotą
W sobotę 25 lutego na boisku w Jarosławcu ostatnie spotkanie towarzyskie w ramach przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2022/23 rozegrają piłkarze Polonii Środa. Rywalem naszego zespołu będzie inny trzecioligowiec Jarota Jarocin.
-
22.02.2023
Amelia Guzenda powołana do reprezentacji Polski U-15!
Amelia Guzenda (ur. 2009) została powołana na zgrupowanie reprezentacji Polski kobiet do lat 15, które odbędzie się w dniach 7-10 marca w Grodzisku Wielkopolskim!
-
21.02.2023
Gry z Wilkami i AP Reissa (2015)
Ubiegły weekend dla żaków młodszych urodzonych w 2015 roku był okazją do sprawdzenia się w rywalizacji z rówieśnikami z innych klubów - AP Wilki Dąbrówka oraz Akademii Piłkarskiej Reissa Poznań.
-
21.02.2023
Gra kontrolna z Wartą Poznań (2014)
W sobotę zespół żaków starszych (rocznik 2014) prowadzony przez Radosława Piotrowskiego i Macieja Sikorskiego udał się na grę kontrolną do Poznania, gdzie zmierzył się z tamtejszą Wartą.
























































