OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

17.02.2014

Trampkarze zagrali w Wągrowcu

To był już przedostatni turniej halowy , w którym wzięli udział nasi trampkarze. Tym razem udali się  w sobotę 15 lutego  do Wągrowca, aby tam zmierzyć się z czołowymi zespołami naszego Okręgu ale nie tylko. 

Zagrały tam bowiem : Warta Poznań, Kopernik Poznań, Dwa Zespoły Nielby , MOSIR Piła, Gwiazda Bydgoszcz i Polonia Środa. Turniej rozegrano systemem ,,każdy z każdym’’, a mecz trwał 14 min . Nasz zespół był świeżo po zakończeniu obozu i w tych zawodach widać było brak świeżości i błysku w jego postawie. Po trzech remisach – z Wartą 1 :1, Gwiazdą 1 : 1 i Nielbą i 1: 1 oraz trzech minimalnych porażkach z – Kopernikiem 2 : 3, Nielbą II 2 : 3 i Mosir-em Piła 1:2 Poloniści zajęli dopiero siódme miejsce . Bramki dla Polonistów strzelali : B. Bartkowiak -4, G. Małolepszy -3, R. Szymczak -1. Ten wynik trampkarze osiągnęli ,, na własne życzenie”, bo każdy z tych meczów byli w stanie przy lepszej skuteczności wygrać. Mimo wszystko potrafili stworzyć sobie kilka dogodnych sytuacji pod bramką przeciwnika ale często brakowało im zimnej krwi w ich wykończeniu. Przed nimi ostatni turniej halowy – tym razem gospodarzem będzie Kopernik Poznań- i zobaczymy czy tym razem na ,,świeżości’’ +ich gra i skuteczność będą lepsze. Od marca drużyna ma już zaplanowane cztery mecze kontrolne z silnymi rywalami , aby jak najlepiej wystartować w rozgrywkach Grupy Mistrzowskiej.

W Wągrowcu zagrali:

F. Górski, K. Szymczak, K. Gołębiewski, R. Szymczak, W. Dominiczak, B. Bartkowiak, G. Małolepszy, F. Radek, Ł. Buczma.

Ostateczna kolejność turnieju :
1.Nielba II Wągrowiec
2.Kopernik Poznań
3.Mosir Piła
4.Nielba I Wągrowiec
5.Warta Poznań
6.Gwiazda Bydgoszcz
7.Polonia Środa

Najnowsze aktualności

  • 21.03.2023

    Daleki wyjazd do Wolina

    W sobotę 25 marca piłkarze Polonii Środa rozegrają kolejne spotkanie ligowe. Będzie to mecz 21. kolejki obecnego sezonu a rywalem naszego zespołu będzie beniaminek rozgrywek ligowych Vineta Wolin. Spotkanie odbędzie się w Wolinie i będzie to drugi w historii wyjazd naszego zespołu do tego miasta. Podczas pierwszego który miał miejsce w sezonie 2015/16 poloniści zwyciężyli 1:0 i wrócili do domu z kompletem punktów.

  • 21.03.2023

    Orliki na Bułgarskiej (2012)

    W ostatnią niedzielę podopieczni trenera Bartka Bejmy i Miłosza Chojnackiego udali się na Bułgarską, aby zagrać mecz kontrolny z Lechem Poznań. Mecz rozgrywany był w systemie 7x7 w wymiarze czasowym 4x20min.

  • 21.03.2023

    Towarzyskie granie żaków (2015)

    Ubiegły weekend dla żaków urodzonych w roku 2015 był okazją do sprawdzenia się w wyjazdowej rywalizacji z zawodnikami Jaroty Jarocin oraz LZS Cielcza. Mecze odbywały się na boiskach typu orlik w Jarocinie oraz w Cielczy.

  • 21.03.2023

    Podział punktów na inaugurację (2009)

    W rozegranym w niedzielę meczu 1 kolejki Ligi Wojewódzkiej grupy 1, trampkarze młodsi Polonii Środa Wielkopolska (rocznik 2009) zremisowali 3:3 z zespołem KP Piła. Bramki dla Polonii strzelali: Kamil Jankowiak - dwie oraz Antoni Staszak.

  • 21.03.2023

    Zwycięstwo w Licheniu Starym (2013)

    Kolejny bardzo pracowity weekend mają za sobą Orliki Młodsze rocznika 2013. Tym razem w weekend 17-19 marca podopieczni Trenerów Radosława Falgiera i Łukasza Żeglenia rywalizowali w ogólnopolskim turnieju Winter Cup w Licheniu Starym organizowanym przez Pro Turnieje.

  • 21.03.2023

    Pięć bramek juniorów (2006)

    W sobotni poranek swój inauguracyjny mecz rundy wiosennej rozegrał zespół juniorów młodszych. W ramach rozgrywek Ligi wojewódzkiej Poloniści podejmowali na własnym boisku beniaminka ligi – GKS Trzcinica.

  • 21.03.2023

    Towarzysko ze Stalą (2010)

    W sobotni poranek młodzi Poloniści gościli na własnym boisku zespół z Pleszewa. Była to pierwsza gra pomiędzy tymi drużynami.

  • 20.03.2023

    Polonia Cup 2023 (2013)

    W niedzielę 19.03.2023 na hali Szkoły Podstawowej numer 3 w Środzie  Wielkopolskiej odbył się halowy turniej piłkarski z cyklu Polonia Cup w roczniku 2013. W zawodach które rozpoczęły się o godzinie 9 i trwały aż do godziny 15 najlepsza okazała się Reprezentacja Zespołu Wielkopolska Komorniki. Miejsce drugie zajął zespół Pogoni Nowe Skalmierzyce a trzecie miejsce zespół Korony Zakrzewo.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.